دانلود Iranian Yahoo Messenger Emotion Sender 4.1 – نرم افزار ارسال شکلک های یاهو مسنجر,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Iranian Yahoo Messenger Emotion Sender 4.1 – نرم افزار ارسال شکلک های یاهو مسنجر,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود Iranian Yahoo Messenger Emotion Sender 4.1 – نرم افزار ارسال شکلک های یاهو مسنجر

دانلود Iranian Yahoo Messenger Emotion Sender 4.1 – نرم افزار ارسال شکلک های یاهو مسنجر

 

 

حدود ۶ سال پیش اولین نسخه از برنامه ایرانی ارسال شکلک های یاهو مسنجر با نام Iranian Yahoo! Messenger Emotion Sender به دوستداران این مسنجر محبوب ارائه شد. استقبال از این برنامه به حدی بود که هنوز هم نسخه های قدیمی این برنامه در مجموعه سی دی های نرم افزاری شرکت های مختلف به عنوان یکی از برنامه های کاربردی در ارتباط یاهو مسنجر ارائه می گردد.
اما از آنجایی که با تغییر نسخه های یاهو مسنجر، امکان استفاده از برنامه قبلی در آنها از بین می رفت لذا در نسخه چهارم این برنامه (ورژن ۴،۱) سعی شده است با کلیه ورژن های زیر ۱۰ نرم افزار یاهو مسنجر سازگار شود که در اینجا حاصل این کار به دوستداران ایرانی برنامه یاهو مسنجر تقدیم می گردد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Iranian Yahoo Messenger Emotion Sender:
– سازگار با کلیه ورژن های نرم افزار یاهو مسنجر (یاهو مسنجر ۹ و ۸ و ۷)
– قابلیت ارسال شکلک های مخفی و غیر مخفی در پنجره چت یاهو مسنجر
– قابلیت ارسال کلیه شکلک ها در پنجره اتاق گفتگو (Room) در یاهو مسنجر
– قابلیت اعمال ۵ افکت مختلف بر روی متون ارسالی در پنجره چت یاهو مسنجر
– قابلیت تغییر اتوماتیک اعلان وضعیت با متون خودتان در فواصل زمانی دلخواه (Status Changer)
– قابلیت بستن کلیه پنجره های باز چت به طور همزمان (مخصوص زمانی که خرابکاران شما را با باز کردن پنجره های چت زیاد مورد حمله قرار می دهند)
توجه: برنامه ایرانی ارسال شکلک ها در یاهو مسنجر بر روی کلیه نسخه های ۷ و ۸ و ۹ یاهو مسنجر تست شده و اشکالات آن رفع گردیده است.

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 1.73 مگابایت