دانلود Adobe Shockwave Player 12.2.3.183 – پلاگین نمایش انیمیشن فلش,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Adobe Shockwave Player 12.2.3.183 – پلاگین نمایش انیمیشن فلش,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود Adobe Shockwave Player 12.2.3.183 – پلاگین نمایش انیمیشن فلش

دانلود Adobe Shockwave Player 12.2.3.183 – پلاگین نمایش انیمیشن فلش

دانلود Adobe Shockwave Player 12.2.3.183 – پلاگین نمایش انیمیشن فلش

Adobe Shockwave Player 12.2.3.183 نرم افزاری برای مشاهده انیمیشن های فلش در اینترنت می باشد. احتمالا در هنگام کار با اینترنت با مرورگرهای فایرفاکس و Internet Explorer پیغامی برای نصب پلاگین Shockwave Player از سایت Adobe‌ یا Macromedia دریافت کرده اید. این پلاگین برای مشاهده صفحاتی است که با نوعی انیمیشن صفحات وب شبیه به فلش طراحی شده اند. نام این نرم افزار برای همه وب دوستان آشناست. چرا که با آن می توانند نسبت به انجام بازی های تحت وب، رزونامه های کاری، تفریحات و سرگرمی و تبلیغات اینترنتی بپردازند. این نرم افزار محتوای وب تولید شده توسط نرم افزار Adobe Director را نمایش می دهد. بیش از 450 میلیون کاربر، برای آنکه بتوانند از محتویات پویای تحت وب استفاده کنند، این نرم افزار را نصب نموده اند و در واقع می توان گفت که این نرم افزار جزء تفکیک ناپذیری از وب و اینترت می باشد. آیا می دانید تفاوت Macromedia Flash با Shockwave Players در چیست؟
این دو نرم افزار اگرچه هر دو ساخت کمپانی ادوب می باشد، اما هدف از تولید آنها متفاوت بوده است. Flash Player برای ارائه کارهای تبلیغاتی و انیمیشن های تحت وب طراحی شده و همانطور که میدانید حجم یک فایل تبلیغاتی یا انیمیشن از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. لذا این نرم افزار بگونه ای طراحی شده که حداکثر فشرده سازی را به شما ارزانی میدارد. نرم افزار Shockwave Player در زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به تبادل عملکرد بین طراح و کاربر باشد مانند انجام بازی یا ساخت فیلم آموزشی (demo) و مواردی از این دست. در این حال دیگر امکان استفاده از Flash Player نبوده و برای اجرایی شده بازی یا … باید حتما Shockwave Player بر روی سیستم شما نصب باشد.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 13 مگابایت