دانلود AnyToISO Converter Pro 3.7.3.Build.536 – نرم افزار تبدیل فایل های ایمیج به فرمت,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود AnyToISO Converter Pro 3.7.3.Build.536 – نرم افزار تبدیل فایل های ایمیج به فرمت,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود AnyToISO Converter Pro 3.7.3.Build.536 – نرم افزار تبدیل فایل های ایمیج به فرمت

دانلود AnyToISO Converter Pro 3.7.3.Build.536 – نرم افزار تبدیل فایل های ایمیج به فرمت

دانلود AnyToISO Converter Pro 3.7.3.Build.536 – نرم افزار تبدیل فایل های ایمیج به فرمت

AnyToISO Converter Pro 3.7.3.Build.536 نرم افزاری برای باز کردن، استخراج، تبدیل و ساخت فایل های ISO می باشد که از تمامی فرمت های ایمیج CD و DVD موجود پشتیبانی می کند. این نرم افزار به کاربران امکان تبدیل فایل های ایمیج به ISO را می دهد. همچنین قابلیت تبدیل فرمت های ایمیج مختلف مانند NRG, MDF, UIF, DMG, ISZ, BIN, DAA, PDI, CDI, IMG, ZIP, RAR و … به فرمت ایزو را برای شما فراهم می آورد. در واقع با کمک این نرم افزار خواهید توانست به آسانی تقریبا تمامی فرمت های ایمیج را به فرمت ایزو تبدیل نمایید. در ادامه با ملی دانلود همراه باشید.
نرم افزار های رایت CD و DVD از تمام فرمت های BIN ،MDF ،PDI ، CDI ،NRG ،B5I ،IMG ،DAA ،UIF و … پشتیبانی نمی کنند، اما اکثرا می توانند فرمت ISO را رایت کنند. بسیاری از نرم افزارها برای اجرا نیاز به قرار دادن دیسک مورد نظر درون درایو سی دی دارند. البته این کار خود موجب کاهش بازده درایور سی دی و نیز در مواقعی سبب کند شدن اجرای برنامه مورد به دلیل پایین بودن سرعت خواندن اطلاعات از روی درایو سی دی می شود. از این رو نرم افزارهایی ارائه شده اند که قابلیت گرفتن یک نسخه پشتیبان از دیسک مورد نظر به صورت فایل ایمیج را داشته باشند که با ذخیره سازی آن بر روی هارد دیسک خود در مواقع لزوم خواهید توانست فایل مورد نظر را فراخوانی نموده و بدون هیچ مشکل و به صورت سریع و بدون نیاز به قرار دادن دیسک در درایو سی دی خود از آن استفاده نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار AnyToISO Converter:
– پشتیبانی از تمامی فرمت های ایمیج CD و DVD
– ایجاد ISO از دیسک های CD، DVD، Blu-ray (با پشتیبانی از BIN/CUE)
– ایجاد ISO از فایل ها و پوشه ها
– قابلیت تبدیل image به فرمت ISO
– امکان استخراج image به درایو
– پشتیبانی از استخراج و تبدیل فرمت های NRG, MDF, UIF, DMG, ISZ, BIN, DAA, PDI, CDI, IMG, ZIP, RAR و …
– استخراج فایل های ISO, DMG, DEB, RPM و …
– ادغام با اکسپلورر و Apple Finder
– پشتیبانی از خط فرمان
– تکنولوژی سریع و آسان
– پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز
– و …

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 7 مگابایت

راهنمای فایل

با استفاده از فایل موجود در پوشه Patch نرم افزار را کرک کنید.