باز کردن گوشی با اثر انگشت توسط ThinkChange FingerPrint v3.00 – سیمبیان,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,باز کردن گوشی با اثر انگشت توسط ThinkChange FingerPrint v3.00 – سیمبیان,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

باز کردن گوشی با اثر انگشت توسط ThinkChange FingerPrint v3.00 – سیمبیان

باز کردن گوشی با اثر انگشت توسط ThinkChange FingerPrint v3.00 – سیمبیان

نرم افزار ThinkChange FingerPrint برنامه ای کاربردی و سرگرم کننده برای گوشی های نوکیا سری 60 ورژن 5 و سیمبیان 3 می باشد که گوشی شما را به یک سیستم امنیتی بسیار قوی اما تقلبی تبدیل می کند. اساس کار این نرم افزار به این صورت است که بعد از تماس انگشت شما با صفحه گوشی انگشت شما در ظاهر اسکن می شود و توسط نرم افزار مورد بررسی قرار می گیرد که با نمایش یک تصویر اثر انگشت و پخش یک صدای فریبنده کار را واقعی تر به نظر می رساند و بعد از شناسایی اثر انگشت شما قفل گوشی باز می شود.
قسمت جالب کار اینجاست که شما می توانید نرم افزار را تنظیم کنید که مثلا بعد از ۳ بار لمس گوشی صفحه گوشی را باز کند. برای استفاده کامل از نرم افزار در قسمت رجیستر یک کد دلخواه وارد کنید تا نرم افزار نامحدود شود. این نرم افزار بصورت ساین نشده از سایت ملی دانلود آماده دریافت است.

 

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 431 کیلوبایت