دانلود Lookout Security & Antivirus 9.6.3-03058fc – نرم افزار امنیتی اندروید,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Lookout Security & Antivirus 9.6.3-03058fc – نرم افزار امنیتی اندروید,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

ANDROID

دانلود Lookout Security & Antivirus 9.6.3-03058fc – نرم افزار امنیتی اندروید

دانلود Lookout Security & Antivirus 9.6.3-03058fc – نرم افزار امنیتی اندروید

دانلود Lookout Security & Antivirus 9.6.3-03058fc – نرم افزار امنیتی اندروید

نرم افزار Lookout Security & Antivirus 9.6.3-03058fc نرم افزاری است که موبایل و تبلت شما را امن و مطمئن نگه می دارد.
Lookout حفاظتی اساسی در برابر تمام چیزهای بد برای موبایل و تبلت شما مانند ویروس ها، گم کردن و یا سرقت، می باشد. این برنامه امکانات فوق العاده و فراوانی همچون ایجاد نسخه پشتیبان از تماس ها و عکس ها و فایل های گوشی و غیره پاکسازی انواع ویروس ها و تروجان ها و … را در اختیار شما قرار می دهد.
محافظ امنیتی و آنتی ویروس، شناسایی و حذف ویروس ها و برنامه های جاسوسی، پیدا کردن موبایل در زمان سرقت یا گم شدن، ارسال مشخصات تاریخ و زمان آخرین مکان به صورت خودکار و حتی در صورت ضعیف بودن باتری، پخش صدای زنگ بلند برای پیدا کردن گوشی حتی در حالت سکوت، قفل از راه دور گوشی برای جلوگیری از استفاده غیر مجاز، پاک کردن اطلاعات از راه دور برای عدم دسترسی فرد غیر مجاز به اطلاعات شما، پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات و بسیاری از امکانات دیگر از ویژگی های این برنامه می باشد.

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 8 مگابایت

راهنمای فایل

این برنامه رایگان می باشد. پس از نصب، گوشی را به اینترنت متصل و با یک آدرس ایمیل معتبر برنامه را رجیستر نمایید تا بتوانید در آدرس https://www.mylookout.com/user/login از امکانات آنلاین برنامه (مانند پیدا کردن گوشی گم شده یا به سرقت رفته و یا پاک کردن اطلاعات موبایل از راه دور) بهره ببرید.