دانلود SystemPanel App / Task Manager 1.3.1 – نظارت و مدیریت کامل گوشی اندروید,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود SystemPanel App / Task Manager 1.3.1 – نظارت و مدیریت کامل گوشی اندروید,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

ANDROID

دانلود SystemPanel App / Task Manager 1.3.1 – نظارت و مدیریت کامل گوشی اندروید

دانلود SystemPanel App / Task Manager 1.3.1 – نظارت و مدیریت کامل گوشی اندروید

دانلود SystemPanel App / Task Manager 1.3.1 – نظارت و مدیریت کامل گوشی اندروید 

نرم افزار SystemPanel App / Task Manager 1.3.1 یک برنامه کاربردی جهت نظارت و کنترل عملکرد گوشی های دارای سیستم عامل اندروید می باشد که توسط آن می توانید بر روی میزان عملکرد RAM, CPU و باتری گوشی نظارت کامل داشته باشید. یکی از ویژگی های مفید این برنامه، کاهش میزان مصرف باتری موبایل می باشد. همچنین امکان حذف و نصب آسان برنامه ها در این نرم افزار فراهم شده است. با این برنامه می توانید برنامه های را به راحتی و با سرعت نصب کنید. این نرم افزار قادر است تا نسخه های مختلف برنامه های شما را آرشیو کند به طوری که قبل از به روز رسانی برنامه ها، از آن ها سخه پشتیبان تهیه کنید و در صورت نیاز آن را به نسخه قبل بازگردانید.
از دیگر امکان این نرم افزار ابزار نمایش اطلاعات دستگاه است که اطلاعات دقیق مربوط به دستگاه از جمله ذخیره سازی، قابلیت ها، وضعیت شبکه، سیستم عامل و اطلاعات ساخت را نشان می دهد.

 

ویژگی های نرم افزار SystemPanel App Task Manager :
– امکان حذف نرم افزار های نصب شده
– امکان نصب نرم افزارهای موبایل
– مدیریت وظیفه ها Task Manager
– نظارت برروی عملکرد سیستمی System Resource Monitorin
– اطلاعاتی در مورد دستگاه
– نظارت بر روی عملکرد شبکه
– و …

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 1 مگابایت
  • نسخه اندروید مورد نیاز: 1.5 به بالا