دانلود aa 1.5.7 – بازی فکری و پرطرفدار سوزن ها برای اندروید,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود aa 1.5.7 – بازی فکری و پرطرفدار سوزن ها برای اندروید,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

ANDROID

دانلود aa 1.5.7 – بازی فکری و پرطرفدار سوزن ها برای اندروید

دانلود aa 1.5.7 – بازی فکری و پرطرفدار سوزن ها برای اندروید

دانلود aa 1.5.7 – بازی فکری و پرطرفدار سوزن ها برای اندروید

aa 1.5.7 یک بازی چالش برانگیز و اعتیاد آور فکری است که در عین سادگی، ساعت ها شما را درگیر خود می کند. کار سختی پیش رو ندارید، فقط سوزن ها را بدون برخورد به یکدیگر به گوی در حال گردش بچسبانید. ممکن است شما نیز همچون میلیون ها طرفدار این بازی، در ابتدا یک کار ساده و پیش پا افتاده را تصور کنید اما به محض پیشروی در مراحل، با سختی های عذاب آوری روبه رو خواهید شد. محیط بازی ساده و از دو رنگ سیاه و سفید تشکیل شده است. هر جایی از صفحه را که لمس کنید، سوزن ها رها خواهند شد! دقت در تصمیم گیری های شما و پرتاب در زمان های مناسب، بسیار تعیین کننده خواهد بود.

این بازی به قدری محبوب و پرطرفدار شده است که شرکت سازنده یعنی، General Adaptive علاوه بر بروزرسانی، نسخه دوم آن را با سبکی متفاوت و البته سخت تر روانه گوگل پلی کرده است. دستاوردهای خود برای دیگر علاقه مندان این بازی به اشتراک گذارید تا همه را متحیر کنید!

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • نسخه مورد نیاز اندروید: 4.0 +
  • حجم: 7 مگابایت