دانلود DLL Care 1.0.0.2247 – نرم افزار تعمیر و رفع خطاهای DLL,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود DLL Care 1.0.0.2247 – نرم افزار تعمیر و رفع خطاهای DLL,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود DLL Care 1.0.0.2247 – نرم افزار تعمیر و رفع خطاهای DLL

دانلود DLL Care 1.0.0.2247 – نرم افزار تعمیر و رفع خطاهای DLL

دانلود DLL Care 1.0.0.2247 – نرم افزار تعمیر و رفع خطاهای DLL

DLL Care 1.0.0.2247 فایل های dll از مهمترین قسمت های تشکیل دهنده برنامه و بازی های مختلف است که احتمالا در مسیر نصب، با آن ها مواجه شده اید. آسیب رسیدن به این دسته از فایل ها سبب بروز مشکلات مختلف از جمله از کار افتادن فایل exe خواهد شد. DLL Care یک پیشنهاد عالی برای رهایی از این مشکلات، با شناسایی و ترمیم فایل های معیوب است. در ادامه با ملی دانلود همراه باشید.

این ابزار به سبب جستجوی عمیق در رجیستری هرگونه فایل معیوب و خراب را پیدا کرده و امکان احیا دوباره آن را فراهم می کند. به کمک این نرم افزار، برای همیشه با خطای رایج ” DLL is missing or was not found error messages ” (فایل DLL از دست رفته است و یا یافت نشد) خداحافظی کنید. همچنین ممکن است فایل های ویندوز نیز دچار مشکل شده و با صفحه آبی مرگ روبرو شوید، در این صورت بازهم چاره کار شما این برنامه است. نرم افزار در تمامی نسخه های ویندوز از جمله 7و8 و 8.1. و 10 در دو معماری 32 و 64 بیتی به خوبی کار می کند. محیط برنامه بسیار ساده و مناسب هر نوع کاربری با پشتیبانی از 20 زبان زنده دنیا می باشد.

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 21 مگابایت

راهنمای فایل

با استفاده از فایل موجود در پوشه Patch، نرم افزار را کرک کنید.