دانلود Visage Lab Pro 2.14 – نرم افزار روتوش صورت برای اندروید,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Visage Lab Pro 2.14 – نرم افزار روتوش صورت برای اندروید,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

ANDROID

دانلود Visage Lab Pro 2.14 – نرم افزار روتوش صورت برای اندروید

دانلود Visage Lab Pro 2.14 – نرم افزار روتوش صورت برای اندروید

دانلود Visage Lab Pro 2.14 – نرم افزار روتوش صورت برای اندروید

.:: چهره ای جذاب تر داشته باشید !

Visage Lab Pro 2.14 مبحث زیبایی برای همه افراد به خصوص زنان بسیار پر اهمیت است. امروزه با وجود دوربین های پیشرفته و قدرتمند که ریزترین جزئیات را به تصویر می کشند، هیچ چیزی از چشم ها دور نمی ماند. این مسئله به خصوص در قسمت صورت، با وجود لک یا چین و چروک ها، می تواند ناخوشایند باشد. Visage Lab یک برنامه حرفه ای رتوش برای گوشی های اندرویدی است. به کمک قابلیت ها و سادگی این اپلیکیشن، نیازی به کار با فتوشاپ و پیچیدگی های آن نخواهید داشت.

یکی از ویژگی های عالی این برنامه، تشخیص چین و چروک و روتوش خودکار آن هاست. این ابزار برای تصاویر کلوز آپ که از نزدیک گرفته شده و بیشتر صورت شما را در بر دارد، بسیار مناسب است. رابط کاربری ساده و دوست داشتنی، امکان کار برای مبتدی ها را نیز فراهم می کند! تصاویر را وارد کنید، افکت گذاری کرده و پس از تنظیم رنگ و نور، بهترین ها را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تصاویری از محیط برنامه

Visage Lab

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • نسخه مورد نیاز اندروید: 2.3 +
  • حجم: 7 مگابایت