دانلود FlipaClip 1.5.2.3 – نرم افزار طراحی انیمیشن در اندروید,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود FlipaClip 1.5.2.3 – نرم افزار طراحی انیمیشن در اندروید,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

ANDROID

دانلود FlipaClip 1.5.2.3 – نرم افزار طراحی انیمیشن در اندروید

دانلود FlipaClip 1.5.2.3 – نرم افزار طراحی انیمیشن در اندروید

دانلود FlipaClip 1.5.2.3 – نرم افزار طراحی انیمیشن در اندروید

FlipaClip 1.5.2.3 استفاده روزمره و لحظه به لحظه از تلفن و گجت های همراه، به امری اجتناب ناپذیر تبدیل گردیده است. بسیاری دیگر مثل سابق دل و دماغ نشستن پای لپ تاب و کار با ابزارهای ویندوزی را ندارند، بخصوص در امور طراحی ! طراحی و ساخت انیمیشن یکی از این مواردی است که به آسانی می توانید با گوشی خود انجام دهید. FlipaClip اپلیکیشنی عالی برای خلق خلاقیت و پیاده سازی ایده های شماست.

قابلیت ها و ابزارهای خوبی در این برنامه وجود دارند که تا حدودی دست شما را در تولید آثار جذاب باز تر می کنند. این برنامه برای کارهای بسیار حرفه ای مناسب نیست، اما با خلاقیت و هنرمندی می توان پروژه های بی نظیری در خروجی کار بدست آورد. بیشتر تمرکز این نرم افزار در کمک به طراحی صحنه های قدیمی بوده و خاطرات گذشته شما احتمالا تداعی خواهد شد. همانند فتوشاپ، کار با لایه ها و مدیریت فریم ها را شاهد هستیم. همچنین این گوشی از فبلت هایی که دارای قلم استایلوس بوده پشتیبانی می کند. خلق کنید و بهترین ها را برای همه به اشتراک بگذارید.

تصاویری از محیط برنامه

FlipaClip

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • نسخه مورد نیاز اندروید: 2.3.3 +
  • حجم: 25 مگابایت