دانلود Uranium Backup 9.2.1.5900 – نرم افزار تهیه پشتیبان از سیستم,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Uranium Backup 9.2.1.5900 – نرم افزار تهیه پشتیبان از سیستم,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود Uranium Backup 9.2.1.5900 – نرم افزار تهیه پشتیبان از سیستم

دانلود Uranium Backup 9.2.1.5900 – نرم افزار تهیه پشتیبان از سیستم

دانلود Uranium Backup 9.2.1.5900 – نرم افزار تهیه پشتیبان از سیستم

Uranium Backup 9.2.1.5900 تهیه نسخه پشتیبان یکی از مهترین اقداماتی است که کاربران در هر سیستم و پلتفرم باید نسبت به آن اقدام کنند. Uranium Backup یک برنامه کاربردی، رایگان و پیشنهادی از طرف تیم نرم افزاری ما برای این کار است. در تست های صورت گرفته، این برنامه تمامی قسمت های مهم یک رایانه با سیستم عامل ویندوز را پوشش می دهد.

تمامی فایل های موجود در هارد شما با فرمت های مختلفی مانند ZIP و exe به همراه برنامه ها، تصاویر و ویدئوها قابلیت تهیه نسخه بکاب و انتقال آن به دستگاه های ذخیره سازی جانبی از جمله هاردهای اکسترنال و فلش مموری ها را دارند. تنظیمات مختلفی در زبانه های نرم افزار در دسترس می باشد. تهیه پشتیبان از دیسک های بلوری، CD ، DVD و همچنین SQL Server و FTP با امکان ریستور آن ها، از قابلیت های فوق العاده این نرم افزار است. همچنین امکان ذخیره فایل های شما در فضای ابری وجود دارد که با توجه به سرعت اینترنت در کشورمان، این گزینه اصلا پیشنهاد نمی شود.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • سازنده: Nanosystems
  • حجم: 15 مگابایت