دانلود Self Camera Shot Pro 3.0.8 – نرم افزار سلفی گرفتن با سوت برای اندروید,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Self Camera Shot Pro 3.0.8 – نرم افزار سلفی گرفتن با سوت برای اندروید,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

ANDROID

دانلود Self Camera Shot Pro 3.0.8 – نرم افزار سلفی گرفتن با سوت برای اندروید

دانلود Self Camera Shot Pro 3.0.8 – نرم افزار سلفی گرفتن با سوت برای اندروید

دانلود Self Camera Shot Pro 3.0.8 – نرم افزار سلفی گرفتن با سوت برای اندروید

.:: با سوت و کف زدن سریع تر سلفی بگیرید !

Self Camera Shot Pro 3.0.8 تب انداختن عکس های سلفی این روزها بسیار داغ بوده و در سراسر جهان بسیار رواج یافته است. از مردم عادی تا افراد شناخته شده جامعه با ثبت این تصاویر، لحظات خاطره انگیز و رویدادهای خود را به اشتراک می گذارند. مونوپاد، یکی از کاربردی ترین ابزارها به شما می رود که به لطف شاتر و دکمه، ثبت سلفی را آسان تر می کند. امروز برنامه ای جالب و کاربردی برای عاشقان سلفی را معرفی خواهیم کرد که بهترین جایگزین برای مونوپاد به شمار می رود. در ادامه مطلب با ملی دانلود همراه باشید.

Self Camera Shot نرم افزاری قدرتمند با امکانات و تنظیمات مختلف بوده و شما را از برنامه دوربین اندروید بی نیاز خواهد کرد. همچنین می توانید از فواصل دور و نزدیک تا شعاع پانزده متر، در کمترین زمان ممکن تنها با ایجاد صدا و یا دست زدن، تصاویر خود را ثبت نمایید. تنظیمات کاربردی از جمله فوکوس خودکار و تنظیم دستی نور، به افزایش کیفیت عکس های شما کمک زیادی خواهد کرد.

تصاویری از محیط برنامه

Self Camera Shot

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • نسخه مورد نیاز اندروید: 2.3 +
  • حجم: 8 مگابایت