دانلود Wondershare PDFelement 5.9.0.7 – نرم افزار ساخت و ویرایش PDF,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Wondershare PDFelement 5.9.0.7 – نرم افزار ساخت و ویرایش PDF,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود Wondershare PDFelement 5.9.0.7 – نرم افزار ساخت و ویرایش PDF

دانلود Wondershare PDFelement 5.9.0.7 – نرم افزار ساخت و ویرایش PDF

دانلود Wondershare PDFelement 5.9.0.7 – نرم افزار ساخت و ویرایش PDF

PDFelement محصولی از شرکت نرم افزاری Wondershare می باشد که احتمالا شما نیز روزانه با برنامه های این شرکت سر و کار داشته باشید. نرم افزار پیش رو، یک ابزار کامل و کاربردی در زمینه ایجاد و ویرایش فایل های PDF است. بدون هیچ نگرانی از بابت خرابی فایل اصلی، می توانید صفحات جدیدی را به فایل های خود الحاق کنید. در ادامه با ملی دانلود همراه باشید.

قابلیت های بی نظیری در این برنامه وجود دارد که بعید میدانیم مشابه آن را در ابزارهای دیگر دیده باشید. یکی از ویژگی های کاربردی این نرم افزار، امکان رمزگذاری فایل ها به منظور جلوگیری از استخراج متون و تصاویر اسناد شماست. رابط کاربری برنامه بسیار مشابه برنامه های آفیس است و کار را برای شما به مراتب آسان تر می کند. در کنار سایر ویژگی ها، شما یک ابزار قدرتمند برای تبدیل فرمت فایل های PDF در اختیار دارید.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • سازنده: Wondershare
  • حجم: 56 مگابایت

راهنمای فایل

با استفاده از فایل موجود در پوشه Patch، نرم افزار را کرک کنید.