دانلود Bluetooth Driver Installer 1.0.0.104 – نرم افزار نصب درایور بلوتوث,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Bluetooth Driver Installer 1.0.0.104 – نرم افزار نصب درایور بلوتوث,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود Bluetooth Driver Installer 1.0.0.104 – نرم افزار نصب درایور بلوتوث

دانلود Bluetooth Driver Installer 1.0.0.104 – نرم افزار نصب درایور بلوتوث

دانلود Bluetooth Driver Installer 1.0.0.104 – نرم افزار نصب درایور بلوتوث

Bluetooth Driver Installer 1.0.0.104 همچنان پس از گذشت سال ها، هنگام انتقال فایل نخستین گزینه ای که به ذهن ما می رسد، استفاده از بلوتوث است. این تکنولوژی در گجت های مختلف به خصوص تلفن های همراه کاربرد بالایی دارد. شرط داشتن بلوتوث در لپ تاب و کامپیوترهای شخصی، اتصال یک USB دانگل به همراه نصب درایو نرم افزاری است. مشکل عدم شناسایی توسط ویندوز، اصلی ترین مشکلی هست که در این زمینه، امکان دارد به آن برخورد کنید. علاوه بر این، از کار افتادن ناگهانی و خرابی فایل های سیستمی امکان ایجاد مشکل در درایور شما را قوت می بخشد.

Bluetooth Driver Installer یک برنامه رایگان و کم حجم برای حل سریع این مشکل است. به کمک این نرم افزار می توانید در کسری از ثانیه به صورت خودکار درایور خود را نصب کرده و یا تعمیر کنید. همچنین در صورتی که از یافتن درایور بلوتوث خود با هر برندی ناکام مانده باشید، این ابزار کمک شایانی به شما خواهد کرد. در هنگام کار با نرم افزار حتما به اینترنت متصل باشید.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 2 مگابایت