دانلود Photo & Picture Resizer Premium 1.0.89 Final – کاهش حجم تصاویر در اندروید,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Photo & Picture Resizer Premium 1.0.89 Final – کاهش حجم تصاویر در اندروید,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

ANDROID

دانلود Photo & Picture Resizer Premium 1.0.89 Final – کاهش حجم تصاویر در اندروید

دانلود Photo & Picture Resizer Premium 1.0.89 Final – کاهش حجم تصاویر در اندروید

دانلود Photo & Picture Resizer Premium 1.0.89 Final – کاهش حجم تصاویر در اندروید

Photo & Picture Resizer Premium 1.0.89 Final یک برنامه کم حجم و بسیار کاربردی برای کاهش حجم تصاویر است. یکی از مهمترین نگرانی هایی که در این زمینه برای هرکسی از جمله شما پیش خواهد آمد، کاهش کیفیت عکس ها است، اما این نرم افزار به خوبی این مشکل را برطرف کرده است. با این روش به سرعت می توانید تصاویر خود را به اشتراک گذاشته و سریع تر آپلود کنید. کار کاهش حجم و حفظ کیفیت بدون هیچگونه دخالت دستی صورت گرفته و به صورت خودکار عکس ها در گالری ذخیره می شوند. امکان انتخاب و کاهش حجم جمعی تصاویر وجود دارد و زمان برای شما به خوبی صرفه جویی خواهد شد. در ادامه با ملی دانلود همراه باشید.

توجه داشته باشید که فایل هایی که چندبار توسط این برنامه کم حجم کرده اید برای جلوگیری از یک خروجی نامناسب، دیگر تبدیل نمی شوند. با تغییر اندازه تصاویر حجیم به تنها چند کیلوبایت، قطعا متعجب خواهید شد. همچنین امکان تعیین رزولیشن دلخواه در این نرم افزار وجود دارد.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • نسخه مورد نیاز اندروید: 4.0.3 +
  • حجم: 2 مگابایت

راهنمای فایل

این نسخه کرک شده و بدون محدودیت می باشد.