دانلود V360 Player 1.0.0 – نرم افزار پخش فیلم های 360 درجه,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود V360 Player 1.0.0 – نرم افزار پخش فیلم های 360 درجه,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود V360 Player 1.0.0 – نرم افزار پخش فیلم های 360 درجه

دانلود V360 Player 1.0.0 – نرم افزار پخش فیلم های 360 درجه

دانلود V360 Player 1.0.0 – نرم افزار پخش فیلم های 360 درجه

V360 Player 1.0.0 پانورما یک تکنولوژی جالب و کاربردی در زمینه تصویر برداری است. به کمک این قابلیت می توانید تصاویر 360 درجه تهیه کنید. در کشور ما نیز این فناوری با استقبال خوبی مواجه شده و در قالب های گوناگونی از جمله تور مجازی، زیارت مجازی و … مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از تصاویر پانورما در وبسایت ها، مشکلی برای پخش و اجرا ندارد اما زمانی که بخواهید این فایل ها را در ویندوز خود اجرا کنید، قطعا به یک نرم افزار پخش کننده احتیاج خواهید داشت. V360 Player آماده است تا به سرعت تصاویر و فیلم های پانورما را پخش کند. در ادامه با ملی دانلود همراه باشید.

همچون پلیرهای معمولی که در پخش فیلم ها از آن ها استفاده می کنیم، این برنامه نیز از قابلیت کشیدن و رها کردن یا همان Drag&Drop پشتیبانی می کند و کافیست فایل های خود را در نرم افزار رها کنید تا آماده پخش شوند. رابط کاربری ساده و شیکی در این نرم افزار طراحی شده است و شما هیچ مشکلی در کار کردن با آن نخواهید داشت. مهمترین گزینه که در کار با این ابزار به چشم خواهد آمد، دکمه Effect در سمت راست نوار پخش است. این گزینه با اعمال فیلترهای رنگی جذاب و متنوع، به شما کمک می کند تا از تماشای تصاویر 360 درجه نهایت لذت را ببرید.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 38 مگابایت