آموزش حذف اکانت تلگرام Telegram,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,آموزش حذف اکانت تلگرام Telegram,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

آموزش حذف اکانت تلگرام Telegram

آموزش حذف اکانت تلگرام Telegram

آموزش حذف اکانت تلگرام

تلگرام محبوبترین برنامه پیام رسان این روزهای کشورمان بوده و با سرعت و امکانات بی نظیر، به بخش مهمی از زندگی ما تبدیل گشته است. به طوری که تمامی ارتباطات و اطلاع رسانی ها در سطح کشور، این روزها از طریق تلگرام صورت می گیرد. برای نصب و راه اندازی این سرویس نیاز به شماره تلفن داشته و در کامپیوتر، موبایل و به صورت تحت وب می توانید در دسترس است. با حذف این نرم افزار از گوشی یا کامپیوتر، حساب شما همچنان باقی می ماند و چناچه دوست دارید حساب ساخته شده در این سرویس را حذف کنید، در ادامه با ملی دانلود باشید.

ابتدا به آدرس https://my.telegram.org/auth?to=deactivate مراجه کنید.

سپس همان طور که در تصویر زیر می بینید در کادر Your Phone Number شماره تلفنی که حساب خود را با آن راه اندازی کرده اید را وارد کنید و دکمه Next را بزنید.

در ادامه به تلگرام خود مراجعه کنید، از طرف Telegram پیامی برای شما ارسالی شده که حاوی کد تایید Confirmation Code می باشد.

سپس در مرحله بعد کد تایید یا همان Confirmation Code را در قسمت Confirmation Code مانند تصویر زیر وارد کنید و سپس دکمه Sign In را بزنید.

در مرحله بعد، مانند تصویر زیر بدون اینکه فیلدی را پر کنید دکمه Done را بزنید.

 پس از اینکه دکمه Done را زدید یک قسمتی باز می شود مانند تصویر زیر، سپس دکمه قرمز رنگ Yes, delete my account را بزنید.

حساب تلگرام شما با موفقیت حذف شد.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود