دانلود The Cleaner 1.8.6 – نرم افزار بهینه سازی و افزایش سرعت اندروید,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود The Cleaner 1.8.6 – نرم افزار بهینه سازی و افزایش سرعت اندروید,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

ANDROID

دانلود The Cleaner 1.8.6 – نرم افزار بهینه سازی و افزایش سرعت اندروید

دانلود The Cleaner 1.8.6 – نرم افزار بهینه سازی و افزایش سرعت اندروید

دانلود The Cleaner 1.8.6 – نرم افزار بهینه سازی و افزایش سرعت اندروید

The Cleaner 1.8.6 عوامل مختلفی از جمله حذف و نصب برنامه ها و مشکلات دیگر، دست به دست هم میدهند تا با کاهش سرعت گوشی، تجربه کاری بدی را برای شما رقم بزنند. The Cleaner اپلیکیشنی مفید و کاربردی به منظور پاکسازی فایل های غیرضروری و موقتی (temp) است. این کار باعث اختصاص فضای آزادتری از رم به شما خواهد شد و نیز باعث بهبود در سرعت دستگاه و روند اجرای برنامه ها می شود. این کار همچنین موجب می شود تا مصرف باتری خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. در ادامه با ملی دانلود همراه باشید.

رابط کاربری ساده این برنامه از چهار تب مختلف جهت آنالیز حافظه، فایل های ذخیره شده، برنامه و قسمتی هم چهت رمز گذاری بر روی نرم افزار است. در قسمت تنظیمات نرم افزار نیز گزینه های جهت پاکسازی رم، افزایش سرعت بازی و تغییر پوسته به چشم می خورد. پس از نصب نیز وجت های برنامه در صفحه ظاهر می شوند و میتوانید به طور مستقیم عملیات پاکسازی فایل های کش را انجام دهید.

تصاویری از محیط برنامه

The.Cleacer1

The Cleacer

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • نسخه مورد نیاز اندروید: 4.0.3 +
  • حجم: 7 مگابایت