دانلود Screenshot Capture Pro 1.7.3 – برنامه تهیه اسکرین شات در اندروید,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Screenshot Capture Pro 1.7.3 – برنامه تهیه اسکرین شات در اندروید,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

ANDROID

دانلود Screenshot Capture Pro 1.7.3 – برنامه تهیه اسکرین شات در اندروید

دانلود Screenshot Capture Pro 1.7.3 – برنامه تهیه اسکرین شات در اندروید

دانلود Screenshot Capture Pro 1.7.3 – برنامه تهیه اسکرین شات در اندروید

در سیستم عامل اندروید به صورت پیشفرض، امکان تهیه اسکرین شات یا همان عکس از صفحه وجود دارد، اما ممکن است به دنبال جایگزینی کارآمدتر برای آن باشید. Screenshot Capture یک برنامه کاربردی و کم حجم جهت انجام این کار است! به کمک این ابزار می توانید به سرعت باد، اسکرین شات تهیه کرده و آن ها را برای دوستان خود شیر نمایید. در ادامه با ملی دانلود همراه باشید.

 رابط کاربری جذاب و زیبای این اپلیکیشن در کنار حجم کم و  تصاویری با کیفیتی که در فرمت های JPG و PNG به شما تحویل می دهد، از ویژگی های عالی این برنامه است.

در قسمت Buttons Combo می توانید امکان تهیه عکس به کمک دکمه های Power و کم کردن صدا را فعال کنید! در صورتی که کلیک کم کردن صدا کار نکرد، دکمه Home جایگزین آن می شود. Overly Button بخشی است که می توانید میزان شفافیت و سایز عکس های خود را تعیین کنید. در صورتی که بخواهید پس از تهیه عکس، اعلانی در بالای صفحه ظاهر نشود، می توانید از بخش Notification اقدام به خاموش یا روشن بودن کنید. بخش های مذکور از مهمترین گزینه های این نرم افزار محسوب می شوند و شما کار نسبتا آسانی در پیش دارید.

تصاویری از محیط برنامه

Screenshot Capture2 Screenshot Capture1

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • نسخه مورد نیاز اندروید: 4.0.3 +
  • حجم: 4 مگابایت