دانلود Razer Cortex 7.2.16.12597 Final – نرم افزار افزایش سرعت بازی های PC,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Razer Cortex 7.2.16.12597 Final – نرم افزار افزایش سرعت بازی های PC,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود Razer Cortex 7.2.16.12597 Final – نرم افزار افزایش سرعت بازی های PC

دانلود Razer Cortex 7.2.16.12597 Final – نرم افزار افزایش سرعت بازی های PC

دانلود Razer Cortex 7.2.16.12597 Final – نرم افزار افزایش سرعت بازی های PC

Razer Cortex 7.2.16.12597 Final نرم افزاری کاربردی و مفید برای علاقه مندان به بازی های کامپیوتری است و هدف آن تقویت و افزایش سرعت در اجرای بازی هاست. نظارت و کنترل بسیار جامع و قدرتمندی بر روی رم و پردازنده رایانه صورت می گیرد و با تمیز کردن آن ها، گام نخست جهت بهینه سازی بازی ها برداشته می شود. این برنامه سیستم هایی با سخت افزار پایین را هدف قرار داده چرا که یک سیستم قوی معمولا مشکلی در اجرای بازی ها ندارد، اما استفاده از آن به همه پیشنهاد می شود. پیکربندی هایی که توسط این ابزار اعمال می شود، تمام پتانسیل و قدرت کامپیوتر شما را آزاد می کند تا بدون هنگ و لگ کردن از بازی کردن لذت ببرید. به محض اجرای بازی، موتور نرم افزار شروع به کار کرده و سرویس های غیر ضروری را فورا متوقف می سازد. در ادامه با ملی دانلود همراه باشید.

یکی دیگر از ابزارهای این برنامه، قابلیت defrag است که کمک می کند تا فایل های پراکنده موجود در هارد می تواند حاوی فایل های بازی نیز باشد، در کنار یکدیگر قرار بگیرند. همچنین در منوی BOOTS و بخش DEFRAG می توانید بازی های مورد نظر خود را به صورت اختصاصی برای دیفراگ کردن اضافه کنید.

کار با این برنامه دشوار نبود و با کلیک بر روی گزینه BOOST NOW از همان منوی BOOST، بسیاری از تنطیمات به صورت خودکار برای شما انجام می شود.

Razer Cortex

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 120 مگابایت