دانلود MEGAsync 2.9.6 – فضای ذخیره سازی ابری امن و رایگان + آموزش,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود MEGAsync 2.9.6 – فضای ذخیره سازی ابری امن و رایگان + آموزش,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود MEGAsync 2.9.6 – فضای ذخیره سازی ابری امن و رایگان + آموزش

دانلود MEGAsync 2.9.6 – فضای ذخیره سازی ابری امن و رایگان + آموزش

دانلود MEGAsync 2.9.6 – فضای ذخیره سازی ابری امن و رایگان

.:: به همراه آموزش کار با نرم افزار ::.

هرچه رو به جلو می رویم و دسترسی به اطلاعات شخصی و کاریمان مهم تر از قبل می شود، استفاده از یک فضای ابری امن بدین جهت، امری ضروری تلقی می شود. سرویس هایی از جمله Googel Drive، OneDrive،Dropbox برایتان نام آشنا هستند. امروز با یک سرویس ذخیره سازی آنلاین دیگر به نام MEGAsync با شما همراه هستیم. نخستین چیزی که باید بدانید، امنیت بسیار خوب و فضای 50 گیگابایتی رایگان آن است. مقداری که احتمالا شما را از خرید سرویس های پولی بی نیاز خواهد کرد. استفاده از این سرویس نیز همچون سایر رقبا، نیاز به ساخت حساب کاربری دارد. در ادامه با ملی دانلود همراه باشید.

در هنگام اجرای فایل نصبی که چیزی حدود 10 مگابایت دارد و ممکن است در بروزرسانی های بعدی، شاهد افزایش حجم آن نیز باشیم، در نخستین مرحله می بایست، زبان مورد نظر خود را اجرا کنید. در منوی زبان ها، فارسی نیز به چشم می خورد و با انتخاب آن می توانید آسانتر مراحل بعدی و ساخت حساب کاربری را دنبال کنید.

mega1

پس از پر کردن فیلدهای نام و ایمیل و تعیین رمز عبور، به صفحه ورود به منتقل می شوید. در این جا با پیامی حاوی معتبرسازی ایمیل مواجه می شوید و باید با مراجعه به صندوق پستی خود، ایمیل ارسالی از طرف MEGA را گشوده و بر روی گزینه Active Account کلیک نمایید. پس از هدایت به سایت سازنده باید بار دیگر پسورد خود را برای تکمیل نهایی وارد کنید.

mega3

Mega2

اینک به محیط برنامه بازگردید و با وارد کردن ایمیل و رمز عبور وارد نرم افزار شوید. اگر زبان فارسی را انتخاب کرده باشید، کمتر دچار اشتباه خواهید شد.

mega4

حالا دو گزینه متفاوت برای راه اندازی برنامه پیش رو دارید! پیشنهاد بدون دردسر و راحت “سینک کامل ” است! با انتخاب آن، آدرس پیشفرض را نیز تغییر ندهید چون سریع تر در دسترس شما قرار می گیرد. اکنون پوشه MEGA در شاخه Documents شما ایجاد شده و آیکن آن نیز در My computer و  بخش علاقه مندی (Favorities) ظاهر می شود.

mega5

کافیست زمانی که به اینترنت متصل هستید فایل های خود را با هر نوع پسوندی در این قسمت کپی کنید تا به صورت خودکار در حساب شما آپلود شود.

Mega 4

اخیرا هزینه آپلود فایل در تمامی سرویس دهنده های اینترنتی در ایران رایگان شده و نگرانی بابت کاهش ترافیک خود نخواهید داشت. در صورتی که پهنای باند و حجم سرویس رایگان پاسخگوی نیازهای شما نبود، می توانید با پرداخت اشتراک ماهیانه تا 4 ترابایت حجم و پهنای باندی معادل 8 ترابایت را به حساب کاربری خود اختصاص دهید.

منبع : اختصاصی ملی دانلود

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 10 مگابایت