دانلودPC Tools Spyware Doctor 9.0.0.912 Final – نرم افزار مقابله با جاسوس افزارها,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلودPC Tools Spyware Doctor 9.0.0.912 Final – نرم افزار مقابله با جاسوس افزارها,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلودPC Tools Spyware Doctor 9.0.0.912 Final – نرم افزار مقابله با جاسوس افزارها

دانلودPC Tools Spyware Doctor  9.0.0.912 Final – نرم افزار مقابله با جاسوس افزارها

PC Tools Spyware Doctor نرم افزاری برای از بین بردن هزاران نوع Adware و پاک کردن تمامی Spyware ها و تروجان ها و Keylogger ها و Spybots ها و Tracker های موجود بر روی سیستم شما می باشد. اگر کامپیوتر شما به اینترنت متصل میشود، پس در معرض تمامی برنامه های جاسوسی و ویروس های خطرناک می باشد و شما حتما باید از یک Spyware Removal قدرتمند استفاده کنید و ما به شما Spyware Doctor رو پیشنهاد می کنیم.
به این نکته هم توجه کنید که Firewall ها نمی توانند از ورود Spyware ها و Adware ها جلوگیری کنند و Antivirus ها هم نمی توانند همه آنها را شناسایی و از روی سیستم پاک کنند. پس شما حتما به چنین برنامه ای نیاز دارین. آیا شما می دانید وقتی به اینترنت متصل هستید سایتها یا هکرها می توانند بدون اطلاع شما برنامه های جاسوسی را کامپیوتر شما نصب کنند و تمامی اطلاعات شما از قبیل وب سایت های دیده شده یا کلیدهای فشرده شده یا صحبت های شما با دیگران را مطلع شوند؟ فعالیت هایی که این برنامه روی کامپیوتر شما انجام میدهد شامل شناسایی و از بین بردن تمامی Spyware ها، Adware ها، Malware ها، Trojan ها، Keylogger ها و Trackware ها، به طور دائم تمامی حملات را بر روی کامپیوتر شما به تصویر در آورده و كوكی ها را از بین می برد، کامپیوتر شما را در مقابل حمله دوباره برنامه های جاسوسی در امان نگه میدارد. قابلیت آپدیت شدن از طریق اینترنت، اسکن گسترده و دقیق سیستم، قابلیت قرنطینه کردن برنامه های جاسوسی از دیگر امکانات این برنامه به شمار می روند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار PC Tools Spyware Doctor:
– به روز رسانی های سریع و مداوم
– سرعت بالای نرم افزار در شناسایی فایل های مخرب و اسکن سیستم
– شناسایی جدیدترین نرم افزارهای جاسوسی یا Spyware ها
– اسکن تمامی بخش های سیستم از فایل ها گرفته تا سایت های بازدید شده
– استفاده فوق العاده آسان از نرم افزار
– بهره گیری از جدیدترین متدها در شناسایی فایل های مخرب
– اجرای حالت Game Mode به صورت خودکار
– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
– و …

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 44.37 مگابایت