دانلود Picasa 3.9.0 Build 136.07 – نرم افزار سازماندهی، ویرایش و به اشتراک گذاشتن عکس ها

دانلود Picasa 3.9.0 Build 136.07 – نرم افزار سازماندهی، ویرایش و به اشتراک گذاشتن عکس ها

با نرم افزار Google Picasa می توانید در کمترین زمان ممکن تصاویر خود را پیدا، ویرایش و اشتراک گذاری کنید. هر بار که شما این نرم افزار را باز می کنید، به طور خودکار تصاویر شما در آلبوم های بصری همراه با تاریخ و نام پوشه عکس ها در آن فهرست می شوند (حتی آن هایی را که خودتان فراموش کرده اید). شما می توانید با کشیدن و رها کردن آلبوم ها آن ها را دسته بندی کنید و یا روی آن ها برچسب بگذارید و گروه های جدید ایحاد نمایید.
پیکاسا همچنین دارای قابلیت ویرایش تصاویر است و شما به وسیله آن قادر خواهید بود تا تنها با یک کلیک افکت های جذاب بسیاری را بر روی تصاویر خود اعمال کنید. از طریق این نرم افزار قادر خواهید بود تا تصاویر خود را به اشتراک بگذارید، آن ها را به دوستانتان ایمیل کنید، از آن ها پرینت بگیرید، مستقیما عکس های خود را در وبلاگتان پست کنید و یا از طریق همین برنامه با ساخت سی دی های هدیه آن ها را به دیگران اهدا کنید!
پیکاسا به شما امکان اشتراک گذاری مستقیم تصاویر در گوگل پلاس و انتخابی بسیار غنی از ابزارهای ویرایش عکس ها را به شما ارائه می دهد. اگر در Google+ عضو باشید می توانید تصاویر و ویدئوهای خود را مستقیما به این شبکه اجتماعی اضافه کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید برچسب های نام خود را آپلود کرده و به اشتراک بگذارید. همچنین افکت های جدید ویرایش تصویر نیز به این نرم افزار اضافه شده است. توسط پیکاسا می توانید به ویرایش مقایسه ای و کنار هم تصاویر خود بپردازید.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Google Picasa:
– اشتراک مستقیم تصاویر و ویدئوها در Google+
– ارسال تصاویر به وسیله ایمیل
– امکان برچسب گذاری روی عکس ها
– نمایش تصاویر به صورت اسلاید و نگارش مستقیم بر روی CD
– سادگی ویرایش تصاویر
– جستجوی ساده و کارآمد میان تصاویر
– انتقال تصاویر از دوربین دیجیتال، اسکنر و … به برنامه
– دسته بندی عکس های منتخب در پوشه دلخواه
– پشتیبانی از بلاگر
– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
– و …

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

خبر فارسی

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 14.37 مگابایت