دانلود XUS PC Lock Ultimate Edition 2.0.53 – قفل کردن سیستم به سبک گوشی اندروید,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود XUS PC Lock Ultimate Edition 2.0.53 – قفل کردن سیستم به سبک گوشی اندروید,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود XUS PC Lock Ultimate Edition 2.0.53 – قفل کردن سیستم به سبک گوشی اندروید

دانلود XUS PC Lock Ultimate Edition 2.0.53 – قفل کردن سیستم به سبک گوشی اندروید

دانلود XUS PC Lock Ultimate Edition 2.0.53 – قفل کردن سیستم به سبک گوشی اندروید

ویندوز خود را به روش الگو قفل کنید !

XUS PC Lock Ultimate Edition 2.0.53 اگر از کاربران دستگاه های اندرویدی و ios بوده باشید، مطمئن به فناوری قفل الگویی (Pattern) واقع هستید. شیوه ای که مورد پسند بسیاری از دارندگان موبایل و تبلت ها بوده و از امنیت خوبی هم برخوردار است. XUS PC Lock Ultimate Edition عنوان ابزاری عالی برای قفل کردن ویندوز به روش الگو است. شما با این روش رایانه خود را با امنیت کامل در محیط ترک خواهید کرد. هنگامی که الگوها را در تلفن های همراه به اشتباه رسم می کرید، با خطای 30 ثانیه توقف مواجه می شدید، فناوری این نرم افزار به مانند نسخه های موبایلی اما با قابلیت بهتر است. بدین ترتیب که با رسم اشتباه توسط اشخاص مختلف برای چندبار پیاپی، آژیر زنگ خطر برنامه به صدا درمی آید. پس لازم است صدای حداکثر را برای بلندگوهای خود در نظر بگیرید.

راه اندازی و کار با نرم افزار :

نصب برنامه به مانند دیگر برنامه های تحت ویندوز چندان سخت نیست، و پس از اتمام کار شما می توانید با رسم الگو توسط موس خود به صورت کامل از این قابلیت بهره مند شوید. برنامه با هر بار روشن شدن سیستم به صورت خودکار شروع به کار می کند پس توجه داشته باشید که تیک برنامه را در مسیر Task Manager >StartUp یا System Configuration  >StartUp بر ندارید. در هربار پایان کار با سیستم حتما کلید های ترکیبی Win+A را فشار دهید.

دیگر قابلیت ها :

دارا بودن الگو های گوناگون ۳x3 , 4×4 , 5×5 ,…
نمایش زمان و تاریخ در حالت قفل
امکان از بین بردن صفحه قفل توسط دکمه Esc
دارای زنگ خطر هشدار
امکان اضافه کردن افکت های حرکتی
امکان تعیین زمان جهت خاموش شدن خودکار مانیتور
سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله 8 و 10

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • شرکت سازنده: EDesksoft
  • حجم: 2 مگابایت

راهنمای فایل

فایل موجود در پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.