آموزش فعال سازی ایمیل گوشی های سونی اریکسون sony ericsson email active,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,آموزش فعال سازی ایمیل گوشی های سونی اریکسون sony ericsson email active,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

آموزش فعال سازی ایمیل گوشی های سونی اریکسون sony ericsson email active

آموزش فعال سازی ایمیل گوشی های سونی اریکسون sony ericsson email active

امروزه داشتن یک آدرس ایمیل به امری واجب تبدیل شده است. همگی ما دست کم یک نشانی پست الکترونیکی داریم که برای ما حکم یک آدرس پستی از نوع اینترنتی را ایفا می کند و می توانیم به وسیله ی آن با دیگران به راحتی و در عرض چند ثانیه و صرف حداقل هزینه ممکن در ارتباط باشیم.

گاه پیش می آید که برای مدتی وقت یا امکان دسترسی به کامپیوتر را ندارید و از طرفی نیاز به دسترسی صندوق پست الکترونیکی خود دارید. امروز می خواهیم از ملی دانلود برای اولین بار روش استفاده از قسمت ایمیل در گوشی های سونی اریکسون را به شما آموزش دهیم که به علت نبود آموزش فعال سازی این قسمت در اینترنت و درخواست های زیاد کاربران برای راه اندازی این سرویس در تلفن همراه خود ، به آموزش مراحل فعال سازی آن پرداختیم.از آنجایی که در ایران بیشترین آدرس ها مربوط به سرویس دهنده گوگل است ، ما هم به روش ایجاد ارتباط با این سرویس دهنده خواهیم پرداخت. متاسفانه سرویس دهنده یاهو این امکان را فقط برای مناطقی خاص فعال ساخته و ما برای استفاده از آن باید ماهانه مبالغی را پرداخت کنیم که به علت عدم دسترسی عمومی به پرداخت های اینترنتی ، این امکان برای خیلی ها در دسترس نیست و از پرداختن آن صرف نظر می شود.

خوب ، در ابتدای کار وارد محیط جی میل (Gmail) خود شوید. شما باید در آنجا اقدام به فعال سازی IMAP کنید. به قسمت تنظیمات وارد شده و سپس در قسمت Forwarding and POP / IMAP به فعال کردن آن در منوی IMAP Access بکنید و سپس تنظیمات جدید را ذخیره کنید. تنظیمات مربوط به کامپیوتر و سرویس دهنده ی ما در اینجا به پایان رسید.
مراحل فعال سازی ایمیل در گوشی های سونی اریکسون به این شرح است:
1- ابتدا از قسمت منوی گوشی به قسمت Messaging رفته و وارد قسمت Email شده و سپس وارد Settings شوید.
2- در مرحله سوم به قسمت New account بروید و در قسمت Account name یک اسم دلخواه برای ایمیل خود انتخاب کنید.
3- در این مرحله ، در صفحه ای که باز شده است و دارای چندین بخش است در قسمت Connect using یک اشتراک انتخاب کنید (در صورتی که هیچ اشتراکی در این بخش نیست و همچنین از سیم کارت ایرانسل استفاده می کنید ، با شماره گیری کد *140*3*6# [از راست به چپ] تنظیمات مربوط به این قسمت برایتان ارسال خواهد شد ، که شما باید آن را ذخیره نمائید) با انتخاب یک اشتراک به طور خودکار به صفحه قبل بر می گردید.
4- در این بخش وارد قسمت Email address شده و آدرس ایمیل خود را به صورت کامل ، مانند melidownload@Gmail.com وارد کنید و OK را بزنید.
5- در قسمت بعد وارد Connection type شده و گزینه IMAP4 را انتخاب کنید.
6- در قسمت بعد وارد Incoming server شوید و در این قسمت عبارت imap.gmail.com را بنویسید و دکمه ی OK را بزنید.
7- در مرحله بعد و در قسمت Username نام کاربری خود در جی میل را وارد کنید و دکمه ی OK را بزنید.
8- در ادامه و در قسمت Password رمز عبور خود در جی میل را وارد کنید و دکمه ی OK را بزنید.
9- وارد قسمت Outgoing server شوید و عبارت smtp.gmail.com را بنویسید و OK را بزنید.
10- در مرحله ی بعد وارد بخش Advanced settings شوید.
11- در قسمت Your name نام خود را بنویسید.
12- در قسمت Signature می توانید برای ایمیل خود یک امضاء ایجاد کنید که در پایان ایمیل هایی که ارسال می کنید نمایش داده شود (این قسمت اختیاری است)
13- در قسمت Download S&R برای اینکه تمامی محتویات ایمیل را مشاهده کنید ، عبارت Up to size limit را انتخاب کنید.
14- در قسمت Check interval می توانید مدت زمان آپدیت و بروزرسانی صندوق ورودی ایمیل خود را تنظیم کنید تا در زمان مشخص ، در صورتی که ایمیل جدیدی برایتان آمد بصورت خودکار به صندوق ایمیل تان اضافه شود.
15- قسمت Push email غیر قابل تنظیم است و با آن کاری نداریم.
16- در قسمت Allow connection عبارت Home network را انتخاب کنید.
17- در بخش Copy outgoing در صورتی که می خواهید از ایمیل های ارسال شده توسط خودتان یک نسخه داشته باشید ، گزینه ی On و در غیر این صورت Off را انتخاب نمائید.
18- در ادامه وارد قسمت Encryption شوید و در قسمت Incoming server گزینه ی SSL و در قسمت Outgoing server گزینه ی TLS را انتخاب کنید.
19- قسمت های Outg. username و Outg. password را خالی بگذارید.
20- در قسمت Incoming port عدد 993 را وارد کنید و Ok را بزنید.
21- در قسمت Outgoing port عدد 25 را وارد نموده و Ok را بزنید.
حالا گوشی شما آماده ی دریافت و ارسال ایمیل شده است و می توانید از طریق آن برای دوستان خود ایمیل ارسال کنید. این آموزش برای نخستین بار توسط ملی دانلود آماده و در اختیار شما قرار گرفته است.

لینک منبع

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود