دانلود مستند دوبله فارسی طبیعت روسیه: سیبری Wild Russia : Siberia,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود مستند دوبله فارسی طبیعت روسیه: سیبری Wild Russia : Siberia,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود مستند دوبله فارسی طبیعت روسیه: سیبری Wild Russia : Siberia

دانلود مستند دوبله فارسی طبیعت روسیه: سیبری Wild Russia : Siberia

دانلود مستند های نشنال جئوگرافیک

دانلود مستند دوبله طبیعت روسیه: سیبری Wild Russia : Siberia

نام انگلیسی: Wild Russia : Siberia
نام فارسی: طبیعت روسیه: سیبری
شرکت سازنده: نشنال جئوگرافیک / National Geographic
زبان: Persian
مدت زمان: 45 دقیقه

خلاصه مستند: روسیه کشوری دست نیافتنی برای مردم جهان در سالهای طولانی، اکنون مرزهای باز این کشور رازهای خود را برای جهانیان فاش می کند. در قلبش دنیایی از شگفتی ها پنهان شده است. اینجا سیبری است، سیبری تنها سرزمین یخ زده نیست، اینجا منطقه ای با تنوع زیستی و شگفت انگیز، طبیعتی دل انگیز اما بی رحم که حیوانات را در معرض خطر قرار می دهد.
روسیه با مساحتی ۷۰ برابر انگلستان و جمعیتی تنها دو برابر ، یکی از عجیب ترین سرزمین های جهان بشمار می آید و با حدود ۱۰ هزار کیلومتر مساحت ، تا نیمی از جهان امتداد دارد . سیبری ۱۰ درصد از کره زمین را اشغال کرده است . علی رغم سرمای کشنده در برخی از بخش های آن دما به ۴۰ درجه بالای صفر می رسد ، این در حالی است که نام سیبری سرما را به ما یاداوری می کند. آوازه سرمای سبیری تنها نیمی از واقعیت است چرا که زیبایی آن فراتر از مرزهای گسترده ان است . چنین تنوعی را در هیچ نقطه ای از زمین نمی توان یافت. سرزمین کوه ها ، دریاچه ها ، جنگل ها و دشت های روسیه تنها با یک واژه حیرت انگیز توصیف می شود . در این مستند زیبا با زندگی حیوانات ، حیات وحش ، طبیعت بکر و … در این سرزمین آشنا خواهید شد.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 880 مگابایت