دانلود مستند دوبله فارسی علمی: جهنم پنگوئن ها Penguin Death Zone,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود مستند دوبله فارسی علمی: جهنم پنگوئن ها Penguin Death Zone,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود مستند دوبله فارسی علمی: جهنم پنگوئن ها Penguin Death Zone

دانلود مستند دوبله فارسی علمی: جهنم پنگوئن ها Penguin Death Zone

دانلود مستند های نشنال جئوگرافیک

دانلود مستند دوبله فارسی علمی: جهنم پنگوئن ها Penguin Death Zone

نام انگلیسی: Penguin Death Zone
نام فارسی: مستند علمی: جهنم پنگوئن ها
شرکت سازنده: نشنال جئوگرافیک / National Geographic
زبان: Persian
مدت زمان: 46 دقیقه

خلاصه مستند:  در این مستند با چگونگی زندگی پنگوئن ها و فک ها به صورت کامل آشنا خواهید شد، از جفت گیری و انتخاب شریک زندگی گرفته تا بر خورد باور نکردنی فک ها با توله های غیر از فرزندان خود. در این مستند با دو پنگوئن به نام های لوسی و لوییس از زمان جفت گیری پدر و مادرشان و تخم گذاری و به دنیا آمدن آن ها تا بزرگ شدنشان، ازدواج کردن آن ها وحتی تا زمان مرگشان، قدم به قدم همراهیم.
همچنین اطلاعات جالبی در رابطه با زندگی پنگوئن ها همچون: جفت گیری، لانه سازی، تخم گذاری و نحوه ی نگهداری آن، رو به رو شدن با خطراتی که آن ها را تهدید می کند (جدالشان با لاشخور ها)، چگونگی فرار از سرما و گرمای طاقت فرسا و حتی طریقه ازدواج آن ها بدست آورید.
از جمله نکات جالب توجه در رابطه  با ازدواج پنگوئن ها می توان  به تحقیق های جالبشان راجع به شریک زندگیشان (البته قبل از ازدواج)، رابطه ی پنگوئن ها (که تا زمان مرگ یکی از آن ها ادامه دارد) و بسیاری نکته جالب و باور نکردنی دیگر اشاره کرد.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 528 مگابایت