دانلود بازی هیجان انگیز گوزن کریسمسی Reindeer rush 1.0 اندروید,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود بازی هیجان انگیز گوزن کریسمسی Reindeer rush 1.0 اندروید,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

ANDROID

دانلود بازی هیجان انگیز گوزن کریسمسی Reindeer rush 1.0 اندروید

دانلود بازی هیجان انگیز گوزن کریسمسی Reindeer rush 1.0 اندروید

دانلود بازی هیجان انگیز گوزن کریسمسی Reindeer rush 1.0 اندروید

Reindeer rush 1.0 یکی از جدیدترین بازی های این ماه برای سیستم عامل اندروید است که می توانید اولین نسخه آن را برای اولین بار از ملی دانلود دریافت نمایید. گوزن کریسمسی یک بازی هیجان انگیز با گرافیک و گیم پلی اعتیاد آور است. در این بازی گوزن بازیگوش ما از دست صاحب خود گریخته و پا فرار گذاشته است و نقش شما در این بازی محافظت از این گوزن است تا در راه فرار صدمه نبیند. پرش از موانع و برخورد به صخره ها خطراتی هستند که گوزن خوش استیل ما را تهدید می کند. صاحب این گوزن با سورتمه بابانوئلی خود با سرعت بالایی در حال تعقیب است و سرنوشت این حیوان به هوش شما بستگی دارد. گیم پلی جذاب و طراحی منحصر بفرد محیط بازی با لول ها و اعطای مدال و کسب افتخار همه و همه در کنار هم نوید یک بازی شگفت انگیز را می دهند. این بازی بسیار اعتیاد آور بوده و ممکن است ساعت ها شما را مشغول خود کند. برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب توجه فرمایید.
ویژگی های بازی :
گرافیک رنگارنگ
کنترل ساده
دارای پاداش و مدال های مختلف
دارای سطوح مختلف

تصاویری از محیط بازی :

2

3

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • نسخه مورد نیاز اندروید: 4.3+
  • حجم: 39 مگابایت

راهنمای فایل

برای سهولت کار فایل های نصبی به صورت مستقیم و بدون رمز برای دانلود قرار داده شده اند.
فایل های دیتا به صورت فشرده شده و رمز دار قرار دارند. توجه کنید که رمز فایل را به صورت دستی و با حروف کوچک www.melidownload.com وارد کنید.