دانلود Maxidix Wifi Suite 14.9.22 Build 720 – نرم افزار مدیریت شبکه بی سیم,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Maxidix Wifi Suite 14.9.22 Build 720 – نرم افزار مدیریت شبکه بی سیم,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود Maxidix Wifi Suite 14.9.22 Build 720 – نرم افزار مدیریت شبکه بی سیم

دانلود Maxidix Wifi Suite 14.9.22 Build 720 – نرم افزار مدیریت شبکه بی سیم

دانلود Maxidix Wifi Suite 14.9.22 Build 720 – نرم افزار مدیریت شبکه بی سیم

Maxidix Wifi Suite 14.9.22 Build 720 نرم افزاری بسیار قدرتمند در زمینه ی  مدیریت اتصالات بی سیم (وایفای) می باشد. رتمند تبدیل کنید . شما می توانید به سادگی اینترنت موجود بر روی کامپیوتر خود را با گوشی موبایل خود یا دیگر رایانه های موجود در منزلتان به اشتراک بگذارید تا در هزینه های اینترنت مصرفی تان صرفه جویی زیادی داشته باشید.

برخی از ویژگی های نرم افزار Maxidix Wifi Suite :

 – مدیریت افراد و وسیله های متصل به شبکه وای فای
– ایجاد شبکه های هات اسپات به صورت آسان در محیط نرم افزار
– تغییر آی پی ها به طور بی نهایت و در هر لحظه
– درون ریزی و برون ریزی اطلاعات از نرم افزار
– دقت در جمع آوری اطلاعات مربوط به شبکه
– تفویت سیگنال شبکه وای فای شما
– مدیریت بر مصرف اینترنت توسط دستگا های متصل
– از اشکالات ویندوز ویستا می توان به غیر ممکن بودن اتصال به شبکه های ad hoc اشاره کرد. این نرم افزار با اتصال خودکار خود به شبکه ad hoc نیاز شما به Wireless Access Point  WAP را حذف می نماید.
– Wifi Suite تمامی اطلاعات موجود از قبیل کیفیت سیگنال Wi-Fi، شبکه یا پروفایل های شبکه را در اختیارتان قرار می دهد.
– در این نرم افزار امکان وارد و خارج کردن پروفایل های شبکه وجود دارد تا در زمان نیاز از آن استفاده کنید. برای مثال شما می توانید از سیستم خود بک آپ بگیرید یا ویندوز خود را مجدداً نصب کنید سپس از شبکه های راه اندازی شده قبلی خود استفاده نمایید.
– زمانی که ویندوز می خواهد به یک شبکه بی سیم متصل شود حداقل دو بار اطلاعات اتصال را به روز می نماید.یک بار قبل از احراز هویت و پس از آن بعد از هر تلاش برای ایجاد اتصال. این رفتار به این معناست که زمان اتصال شما به شبکه افزایش پیدا می کند. برای سرعت بخشیدن به فرایند ارتباط، Maxidix Wifi Suite با استفاده از یک الگوریتم دیگر به این معنی که تنها با یک اسکن همه اطلاعات مورد نیاز برای اتصال را جمع آوری کرده و با این کار سرعت اتصال را تا 6 برابر افزایش می دهد.
– نظارت بر فعالیت های شبکه و اتصالات شبکه این امکان را به شما می دهد تا از ترافیک شبکه اطلاعات دقیقی به دست بیاورید.

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 5.6 مگابایت