دانلود QuickTextPaste 3.13 – اختصاص دادن کلید میانبر برای تایپ متون دلخواه,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود QuickTextPaste 3.13 – اختصاص دادن کلید میانبر برای تایپ متون دلخواه,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود QuickTextPaste 3.13 – اختصاص دادن کلید میانبر برای تایپ متون دلخواه

دانلود QuickTextPaste 3.13 – اختصاص دادن کلید میانبر برای تایپ متون دلخواه

دانلود QuickTextPaste 3.13 – اختصاص دادن کلید میانبر برای تایپ متون دلخواه

QuickTextPaste 3.13 نرم افزار کاربردی ایجاد کلید میانبر برای متون خاص است. با این نرم افزاراگر عبارت خاصی وجود دارد که مکررا مجبور به تایپ آن هستید، می‌توانید به جای اتلاف وقت برای تایپ آن، تنها با یک کلیک این کار را انجام دهید. حتی اگر این متن آدرس ایمیلتان باشد حداقل سه ثانیه در زمان صرفه جویی کرده‌اید. پیشنهاد می کنیم هم اکنون آخرین نسخه برنامه QuickTextPaste را به رایگان از ملی دانلود دریافت نمایید. شما می توانید هم اکنون آخرین نسخه این نرم افزار را به رایگان و با سرعت از ملی دانلود دریافت نمایید.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 40 کیلوبایت

راهنمای فایل

پس از دانلود کردن Quick Paste از منوی Options گزینه Start with Windows و Minimize to tray if Close را انتخاب کنید تا همیشه در پس زمینه اجرا شود .
برای استفاده از این برنامه تنها کافی است متن مورد نظر خود را در قسمت Text و کلید ترکیبی مورد نظرتان را در قسمت پایین وارد کنید تا هربار با فشردن این کلید ترکیبی، متن تکراری شما، در جای مناسب خود قرار گیرد .