دانلود Euro Truck Simulator 2 – بازی شبیه ساز کامیون به سبک اروپایی,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Euro Truck Simulator 2 – بازی شبیه ساز کامیون به سبک اروپایی,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود Euro Truck Simulator 2 – بازی شبیه ساز کامیون به سبک اروپایی

دانلود Euro Truck Simulator 2 – بازی شبیه ساز کامیون به سبک اروپایی

دانلود Euro Truck Simulator 2 – بازی شبیه ساز کامیون به سبک اروپایی

Euro Truck Simulator 2 یک بازی بسیار زیبا و جذاب برای طرفداران مسابقات رالی و ماشین سنگین می باشد.این بازی یک شبیه ساز حرفیه ماشین کامیون می باشد که از قابلیت های بسیار زیادی برخوردار است. این بازی شبیه ساز کامل با گرافیک بالایی است.بطوری که شما احساس میکنید وافعا در کامیون نشسته اید و هدایت آنرا بر عهده دارید. در این بازی شما در شهرهای اروپایی مختلف رانندگی خواهید کرد، شهرهای بسیار زیبایی را خواهید دید، محموله های مختلفی را بار خواهید زد و باید آنها را سر موقع به دست مشتری برسانید.بازی در بر اساس طراحی ماشین های اروپایی ساته شده، تمامی کامیون ها بسیار واقع گرایانه و با جزئیات بالا و بر اساس کامیون های واقعی ساخته شده اند.

تصاویری از محیط بازی

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 569 مگابایت

راهنمای فایل

پس از دانلود، پوشه بازی را با استفاده از نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج و فایل Setup را اجرا کنید. هم چنین محتوی پوشه Update را نصب کنید.

شماره سریال نصب بازی :

7KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZ