دانلود Muscle & Fitness Training System – مجموعه آموزشی تناسب اندام و ماهیچه,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Muscle & Fitness Training System – مجموعه آموزشی تناسب اندام و ماهیچه,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود Muscle & Fitness Training System – مجموعه آموزشی تناسب اندام و ماهیچه

دانلود Muscle & Fitness Training System – مجموعه آموزشی تناسب اندام و ماهیچه

دانلود فیلم آموزشی تناسب اندام و ماهیچه 

Muscle & Fitness Training System

دانلود مجموعه آموزشی تناسب اندام و ماهیچه – Muscle & Fitness Training System

مجموعه فیلم های آموزشی Muscle & Fitness Training System که در این پست، توسط ملی دانلود برای شما آماده گردیه است، از بهترین و کامل ترین مجموعه های آموزش تناسب اندام و عضلات، می باشد. این مجموعه بهترین تکنولوژی ها و ورزشکاران را دور هم جمع کرده است تا بتواند بهترین کار ممکن در این زمینه را ارائه دهد. در این مجموعه آموزشی از بهترین اطلاعات آموزشی، انیمیشن ها، کارهای گرافیکی و تکنولوژی ها استفاده شده است.
این مجموعه شامل 5 فیلم آموزشی تناسب اندام به همراه 1 فیلم آموزشی رژیم غذایی مناسب با افزایش حجم عضلات (که به عنوان هدیه در این مجموعه قرار گرفته است) می باشد. با استفاده ازین مجموعه آموزشی شما دقیقا خواهید فهمید که چگونه قسمت های مختلف بدن یعنی : دست ها، سینه ها، شانه ها، پشت و پاها را تقویت و رشد دهید.

همانطور که گفته شد این مجموعه شامل 5 دی وی دی آموزش تناسب اندام و 1 دی وی دی رژیم غذایی می باشد که به عنوان هدیه در این مجموعه قرار گرفته است:

Abs:

در این DVD شما یاد میگیرید که چگونه عضلات شکم خود را تقویت کرده و پرورش دهید. این دی وی دی شامل 6 روال طراحی شده می باشد.

Arms:

این DVD شامل 4 برنامه کامل و 15 تمرین برای تقویت عضلات دو سر و سه سر بازو می باشد.

Chest & Shoulders:

این DVD شامل برنامه هایی برای تقویت سینه و قوی ساختن آن و همچنین راه های داشتن شانه های پهن می باشد.

Back & Legs:

این DVD شامل برنامه هایی برای ضخیم سازی ناحیه پشت و کمر و قوی ساختن عضلات پا می باشد.

Home Training:

این DVD شامل 5 برنامه کامل برای بدن و همچنین 36 تمرین مختلف در خانه می باشد. در این DVD سعی شده است تا شما بتوانید بدون داشتن تجهیزات خاص و در منزل خود به تقویت عضلات و اندام های بدنتان بپردازید.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

اطلاعات دانلود

  • حجم: 650 مگابایت | 650 مگابایت | 640 مگابایت

راهنمای فایل

ابتدا تمامی پارت ها را دانلود و سپس اقدام به خارج سازی آنها از حالت فشرده نمایید.