دانلود مستند دوبله فارسی راز – The Secret,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود مستند دوبله فارسی راز – The Secret,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود مستند دوبله فارسی راز – The Secret

دانلود مستند دوبله فارسی راز – The Secret

دانلود مستند دوبله فارسی راز با لینک مستقیم

«مستند راز» مفاهیم ژرفی از زندگی را پیش روی مخاطب خود قرار می‌دهد. این فیلم با شعار «راز تمام مرزها را در می‌نوردد تا تو را بیابد» در سینماهای جهان اکران شد.
این فیلم مستند از مدت زمان یک فیلم داستانی بهره می‌برد و سعی دارد «راز» بزرگ جهان را آشکار کند. برای رسیدن به این هدف فیلم عصرهای مختلف و کشورهای گوناگون را در می‌نوردد. این «راز» هر آن چیزی است که وجود دارد. راز لذت بی‌نهایت، سلامتی، پول، عشق و جوانی نامحدود.

این مستند توانست در کوتاه ترین مدت زمان به بیشترین محبوبیت خود درست یابد.در این مجموعه همانطور که از آن آن پیداست به بیان و توضیح راه های موفقیت در کار ها و زندگی پرداخته می شود.در مستند راز , کارشناسان و مشاوران درباره راز هایی که می توانند شما را به اهداف و آرزو ها هدایت کنند , آشنا می کنند.این مستند توسط دوبلور های ایرانی به زبان فارسی دوبله شده است تا شما بتوانید براحتی از آن استفاده کنید.این مجموعه دارای 9 بخش مجزا می باشد که در هر بخش آن شما با بخشی از آموزش ها و راهنمایی ها آشنا می شوید.


گوشه ای از آنچه پس از تماشای این فیلم مستند بدست خواهید آورد:
– کسب شغل مورد علاقه و افزایش درآمد
– افزایش ایمان و دوستی با خدا و استجابت دعا
– پیشگیری و درمان کلیه بیماریهای روحی و جسمی
– ازدواج موفق
– ارتقاء تحصیلی و کسب مدارج بالای علمی
– افزایش خلاقیت
– افزایش آرامش ذهنی
– تربیت فرزندان خلاق و موفق
– ایجاد روحیه شاد و اعتماد به نفس عالی
– ایجاد میدان انرژی برای جذب تمام اهداف و آرزوهایتان

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 702 مگابایت