دانلود Android DVB-T TV 1.3.2 – نرم افزار گیرنده تلویزیون دیجیتال اندروید,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Android DVB-T TV 1.3.2 – نرم افزار گیرنده تلویزیون دیجیتال اندروید,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

ANDROID

دانلود Android DVB-T TV 1.3.2 – نرم افزار گیرنده تلویزیون دیجیتال اندروید

دانلود Android DVB-T TV 1.3.2 – نرم افزار گیرنده تلویزیون دیجیتال اندروید

Android DVB-T TV 3.1.5 نرم افزاری برای دریافت شبکه های تلویزیونی دیجیتال با آنتن می باشد. شما می توانید با استفاده از یک دستگاه گیرنده دیجیتال USB و بدون نیاز به اینترنت شبکه های دیجیتال را مشاهده کنید. گوشی یا تبلت اندروید خود را از طریق کابل OTG به گیرنده دیجیتال متصل کنید و شبکه های تلویزیون را با کیفیت بالا دریافت کنید. برای استفاده از این برنامه باید گوشی یا تبلت شما از پورت USB پشتیبانی کند. اگر همه چیژ آماده باشد و شما به DVB-T متصل باشید، این برنامه به طور خودکار باز خواهد شد. سپس کشوری که می خواهید DVB-T آن را دریافت کنید انتخاب کرده تا دستگاه شروع به جستجوی کانال ها کند. جستجو حداکثر 5 دقیقه طول می کشد و شبکه های پیدا شده را به طور خودکار در دستگاه ذخیره می کند. در بالا سمت چپ وضعیت دریافت و وجود اشکال را به شما نشان می دهد. شما می توانید اطلاعات مربوط به محتوای برنامه در حال حاضر را پیدا کنید. در سمت راست شما می توانید یک مرور کلی از برنامه ایستگاه های دیگر را ببینید. تغییر کانال تنها دو تا سه ثانیه طول می کشد.
همچنین می توانید لیست کانال های مورد علاقه خود را ایجاد کنید. تعیین جهت صفحه نرم افزار نیز امکان پذیر است. به طور پیش فرض، تغییر جهت گیری صفحه نمایش تلویزیون بسته به محل قرار گیری تبلت یا گوشی هوشمند شما دارد. اگر قدرت سیگنال بالا باشد، این نرم افزار تصویر تلویزیون بسیار مناسب و با کیفیت را در صفحه نمایش به ارمغان می آورد.

ویژگی ها:
– فهرست کانال
– فهرست EPG
– نوع اتصال: ATSC، DVB-T، DVB-S، DVB-C
– همه کشورها در دسترس است!

پیش نیازها:
– فعال کردن اشکال زدایی USB از مسیر: (Settings> Applications> Development> USB debugging)
– فقط برای دستگاه های سازگار با نسخه کرنل 3.1.10

مهم:
– لیست DVB-T stick های پشتیبانی شده: http://linuxtv.org/wiki/index.php/DVB-T_USB_Devices

درایور برای Kernel 3.1.10:
* Driver for Kernel 3.1.10-g05b777c: http://Gopra.de/dvbt/dvbmodules-3.1.10-g05b777c.zip
* Driver for Kernel 3.1.10-g22b4fcd: http://Gopra.de/dvbt/dvbmodules-3.1.10-g22b4fcd.zip
* Driver for Kernel 3.1.10-g52027f9: http://Gopra.de/dvbt/dvbmodules-3.1.10-g52027f9.rar
* نصب: http://Gopra.de/dvbt/install.docx

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 571 کیلوبایت