دانلود Google Nik Collection 1.2.0.3 – مجموعه پلاگین های فتوشاپ,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Google Nik Collection 1.2.0.3 – مجموعه پلاگین های فتوشاپ,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود Google Nik Collection 1.2.0.3 – مجموعه پلاگین های فتوشاپ

دانلود Google Nik Collection 1.2.0.3 – مجموعه پلاگین های فتوشاپ

Google Nik Collection 1.2.0.3  مجموعه ای از بهترین پلاگین های فتوشاپ است که توسط شرکت نرم افزار Nik ارائه شده است. این پلاگین ها قدرتمندترین و بهترین ابزارهای پیشرفت و اصلاحات تصاویر را به کاربران و عکاسان حرفه ای ارائه داده و آنها را از لایه ها و ماسک های پیچیده بی نیاز می سازند. پلاگین های ارائه شده برای افزایش وضوحیت تصاویر ، کنترل رنگ ، کنترل روشنایی ، افزودن فیلترهای رنگی و … می باشد . این پلاگین ها از تمامی نسخه های ادوب فتوشاپ پشتیبانی میکند .

 

پلاگین های ارائه شده Google Nik Collection v1.110.0801.166 :

– پلاگین Analog Efex Pro  :

با استفاده از پلاگین ارائه شده میتوان تصاویر را بعد از انتقال به محیط فتوشاپ از افکت های رنگی بر روی آن ها استفاده کنید . استفاده از افکت ها به همراه ابزارهای به صورت مجزا ارائه شده است .

 

– پلاگین Dfine  :

با استفاده از نرم افزار ارائه شده میتوان از افزایش کیفیت تصاویر استفاده کرد . از بین بردن نوبزها در تصاویر به کاربر این دسترسی را میدهد تا افزایش کیفیت تصاویر را به صورت خودکار و دستی تنظیم کنند .

 

– پلاگین Viveza  :

با استفاده از پلاگین ارائه شده میتوان کنترل نور در محیط تصاویر را مدیریت کرد . ابزارهای در نظر گرفته شده در هر بخش از نرم افزار میتوان تغییرات ایجاد شده در تصاویر را با یکدیگر مقایسه کنید .

 

– پلاگین HDR Efex Pro  :

با استفاده از پلاگین HDR Efex Pro 2.210 که توسط سایت دانلود فارسی ارائه شده است میتوانید از افکت های نور بر روی تصاویر استفاده کنید .

 

– پلاگین Silver Efex Pro  :

با استفاده از پلاگین ارائه شده میتوان تصاویر سیاه سفید و سیلوری را با استفاده از طرح های آماده بر روی تصاویر اعمال کنید .

 

– پلاگین Sharpener Pro  :

با استفاده از پلاگین Sharpener Pro 3.110 میتوان وضوحیت تصویر را با چند کلیک ساده یالا برد .

 

– پلاگین Color Efex Pro  :

با استفاده از پلاگین ارائه شده کنترل رنگ بر روی تصاویر را مدیریت کنید. رنگ ها و استفاده از ابزارهای اشاره گر در نرم افزار این امکان را میدهد تا تمامی قسمت های مربوط به نرم افزار را مدیریت کنید .

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 402 مگابایت