دانلود فیلم آموزشی CorelDRAW X6 Essential Training – نرم افزار کورل,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود فیلم آموزشی CorelDRAW X6 Essential Training – نرم افزار کورل,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود فیلم آموزشی CorelDRAW X6 Essential Training – نرم افزار کورل

دانلود فیلم آموزشی CorelDRAW X6 Essential Training – نرم افزار کورل

دانلود آموزش تصویری Corel Draw  توسط شرکت Lynda (فیلم های آموزشی به همراه فایل های تمرین)

امروز در ملی دانلود فیلم آموزشی نرم افزار حرفه ای و قدرتمند CorelDRAW X6 را برای کاربران عزیز آماده کرده ایم. Corel Draw حرفه ای ترین نرم افزار در زمینه ایجاد و ویرایش Vector است. این نرم افزار برای ویرایش تصاویر نیز چیزی از رقبای خود همچون فتوشاپ کم ندارد، اما اگر به دنبال نرم افزاری برای ساخت و ادیت تصاویر وکتور باشید، قطعا Corel Draw بهترین انتخاب است.

در این مجموعه آموزشی از نرم افزار کورل آقای Scott Georgeson شما را از مفاهیم ساخت وکتور بی نیاز کرده و به سرعت به شما آموزش های لازم را در این باره می دهد. از جمله مباحثی که در این دوره آموزشی ارائه می شود می توان به چگونگی استفاده از اشیاء، لایه ها، کار با صفحات و متن ها، کار با رنگ ها، گروه بندی، ابزارهای رسم و جلوه های ویژه اشاره کرد. این مجموعه آموزشی محصول کمپانی لیندا بوده و به صورت عملی تمام امکانات نرم افزار کورل را آموزش میدهد. هر چند این مجموعه به زبان انگلیسی است، ولی تصویر برداری دقیق از صفحه نرم افزار و انجام مثال های عملی در طول هر دوره آموزشی، کمک میکند حتی بدون آشنایی کامل با زبان انگلیسی نیز بتوانید تمام آموزش ها را فرا بگیرید.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 489 مگابایت