دانلود بازی کم حجم Anger of Stick 2 1.1.1 – خشم آدمک اندروید,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود بازی کم حجم Anger of Stick 2 1.1.1 – خشم آدمک اندروید,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود بازی کم حجم Anger of Stick 2 1.1.1 – خشم آدمک اندروید

دانلود بازی کم حجم Anger of Stick 2 1.1.1 – خشم آدمک اندروید

Anger of Stick 2 یک بازی بسیار سرگرم کننده در سبک اکشن برای سیستم عامل اندرویداندروید می باشد. در این بازی قهرمان ما باید توسط سلاح های بسیار مرگباری که در اختیار دارد بتواند از هر یک از آن ها برای نابودی دشمنان در مراحل مختلف استفاده کند و با بعضی از سلاح ها تعداد زیادی از دشمنان را همزمان نابود کند.

آدمک قهرمان بازی می بایستی دست به کار شده و با سلاح های مرگبار در دسترس از جمله هلیکوپترها و روبات ها به جنگ با آنان برود! در بازی انواع دشمنان به شما حمله و شروع به تیراندازی می کنند و شما باید در سریع ترین زمان ممکن با بالا و پایین پریدن از خودتان در برابر گلوله های آنان محافظت کنید و دشمنان خود را بکشید و یا فرار کنید و همچنین به پیداکردن پول برای خرید سلاح های جدید بپردازید!

بازی Anger of Stick 2 بر خلاف سایر بازی های مشابه دارای 3 بخش مختلف است در یک بخش باید بدوید و از روی موانع بپرید تا اینگونه از دست دشمن فرار کنید. در حالت دوم باید تا جایی که می توانید بدوید و خود را از دشمنان دور کنید و در حالت سوم که شاید زیباترین حالت این بازی باشد باید بمانید و تمامی دشمنان را نابود کنید و اینگونه زنده ماندن خود را تضمین کنید. در بازی Anger of Stick 2 نزدیک به 150 حرکت فوق العاده رزمی وجود دارد که می توانید از تک تک آن ها برای نابود کردن دشمنان استفاده کنید.

 anger-of-strick2

anger-of-strick1

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 13.02 مگابایت | اندروید 2.1 و بالاتر