دانلود Ashampoo Internet Accelerator 3.20 – نرم افزار افزایش سرعت اینترنت,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Ashampoo Internet Accelerator 3.20 – نرم افزار افزایش سرعت اینترنت,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود Ashampoo Internet Accelerator 3.20 – نرم افزار افزایش سرعت اینترنت

دانلود Ashampoo Internet Accelerator 3.20 – نرم افزار افزایش سرعت اینترنت

دانلود Ashampoo Internet Accelerator 3.20 – نرم افزار افزایش سرعت اینترنت

Ashampoo Internet Accelerator 3.20 نرم افزای است که می تواند تنها با یک کلیک و بصورت خودکار با تجزیه و تحلیلی که از سیستم شما به عمل می آورد تمامی تنظیمات را برای بهینه کردن سرعت اینترنت تان انجام دهد. در این صورت شما دیگر نیاز ندارید که همه چیز را بدانید. در نسخه جدید این برنامه تمامی کانکشنهای اینترنتی از دیال آپ گرفته تا خطوط پرسرعت اینترنتی را پشتیبانی می کند.

این نرم افزار محصول قویترین کمپانی نرم افزار سازی جهان Ashampoo می باشد که در زمینه ساخت انواع نرم افزارهای بهینه ساز و مالتی مدیا از شهرت بسیار زیادی در سرتاسر جهان برخوردار است. این نرم افزار قادر است تا با دستکاری در تنظیمات مودم و نیز دستکاری در تنظیمات خود ویندوز سرعت اینترنت شما را تا حد مطلوبی افزایش دهد. همچنین این نرم افزار با انواع مودم های Dial-Up Modem, DSL, Cable, Wireless and LAN سازگار است. بعلاوه این نرم افزار از محیط ساده ای برخورداراست و کار با ان بسیار اسان می باشد و شما برای افزایش سرعت نیازی ندارید تا تنظیمات خاصی را در نرم افزار انجام دهید.
علاوه بر بهینه سازی خودکار و پیشرفته تنظیمات کاربران قادرند به همه پارامترها دسترسی پیدا کنند و آنها را به صورت دلخواه تنظیم کنند.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 6.41 مگابایت