دانلود نرم افزار Kakasoft USB Security 2.0.1.13 – رمز گذاشتن روی دستگاه های usb,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود نرم افزار Kakasoft USB Security 2.0.1.13 – رمز گذاشتن روی دستگاه های usb,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود نرم افزار Kakasoft USB Security 2.0.1.13 – رمز گذاشتن روی دستگاه های usb

دانلود نرم افزار Kakasoft USB Security 2.0.1.13 – رمز گذاشتن روی دستگاه های usb

Kakasoft USB Security 2.0.1.13 یک نرم افزار امنیتی برای رمز گذاری  حرفه ای بر روی دستگاه‌های قابل حمل USB سیستم شما می‌باشد.Kakasoft USB Security امنیت داده‌ها و اطلاعات شما را در حافظه‌های فلش و‌هارد به طور کامل تضمین می‌کند. به این صورت که با استفاده از این نرم افزار شما می‌توانید بر روی درایوهای فلش و دیگر لوازم usb رمز گذاشته تا از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری به عمل آمده و از دزدیدن اطلاعات شما جلوگیری کند. همیشه اطلاعات حساس و محرمانه،عکس‌های خانوادگی و شخصی در فلش‌ها همیشه این نگرانی را به وجود می‌آورد که نکند توسط افراد دیگر و با نفوذ در فلش شما از اطلاعات سواستفاده و کپی شود با برنامه Kakasoft USB Security به آسانی بر روی فلش خود رمز بگذارید.
رمزگذاری توسط این برنامه از دستگاه‌های فلش یو اس بی ،‌هارد درایوهای HHD ، درایوهای انگشتی،درایوهای قلمی،کارت حافظه و تمام دستگاه‌های ذخیره سازی قابل حمل در ویندوز پشتیبانی می‌کند.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 2 مگابایت