دانلود Allallsoft Google Satellite Maps Downloader 7.22 – نرم افزار دریافت و مشاهده نقشه های ماهواره ای,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Allallsoft Google Satellite Maps Downloader 7.22 – نرم افزار دریافت و مشاهده نقشه های ماهواره ای,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود Allallsoft Google Satellite Maps Downloader 7.22 – نرم افزار دریافت و مشاهده نقشه های ماهواره ای

دانلود Allallsoft Google Satellite Maps Downloader 7.22 – نرم افزار دریافت و مشاهده نقشه های ماهواره ای

Allallsoft Google Satellite Maps Downloader 7.22 نرم افزاری است که با کمک آن می توانید نقشه ماهواره ای تمام نقاط کره زمین را دریافت نمایید. در این نرم افزار با وارد کردم طول و عرض جغرافیایی منطقه مورد نظر، می توانید نقشه ماهواره ای آن را دریافت نمایید. همچنین در صورتی که طول و عرض جغرافیایی خانه خود را می دانید با وارد کردن آن می توانید خانه خود را از دید دوربین های ماهواره ای مشاهده کنید. از مزیت های این برنامه می توان این را نام برد که همه کاربران قادر به استفاده از آن هستند ونیازی نیست برای استفاده از این نرم افزار حتما از سرعت اینترنت بالایی برخوردار باشید. این نرم افزار هر قسمت از نقشه را در ابعاد کوچک دانلود کرده با فرمت gmid ذخیره می نماید و سپس با کمک نرم افزاری به نام Map Viewer که به همراه Google Satellite Maps Downloader به صورت خودکار نصب می شود، می توان مشاهده کرد.

توضیحات: برای نمونه مقیاس شهر پاریس را در اختیارتان قرار داده ایم که پس جاگذاری این مقیاس ها در تنظیمات نرم افزار می توانید نقشه این شهر را به طور کامل دانلود نمایید.
Left Longitude: 2.34412
Right Longitude: 2.355541
Top Latitude: 48.858895
Bottom Latitude: 48.854270

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 1.15 مگابایت