Google Hangouts 1.3.21.153 دانلود نرم افزار پاتوق های گوگل,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,Google Hangouts 1.3.21.153 دانلود نرم افزار پاتوق های گوگل,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

Google Hangouts 1.3.21.153 دانلود نرم افزار پاتوق های گوگل

Google Hangouts 1.3.21.153 دانلود نرم افزار پاتوق های گوگل

Google Hangouts 1.3.21.153 به شما امکان می دهد برای دوستانتان عکس، شکلک emoji و پیام ارسال کنید و با دوستان و خانواده تان تماس ویدیویی برقرار کنید. از آنجا که Hangouts در Gmail،‏ Google+‎،‏ در دستگاه iOS یا Android شما و به عنوان برنامه افزودنی Chrome قابل اجرا است، می توانید در هر جا که هستید، خواه در منزل یا در حال حرکت، ارتباط تان را حفظ کنید.
Hangouts در تمام دستگاه ها و در تمام مکان ها به شما امکان برقراری ارتباط می دهد. می توانید از برنامه Hangouts در رایانه، تلفن همراه یا رایانه لوحی تان، پیام ارسال و دریافت کنید و تماس ویدیویی بگیرید.
Hangouts به طور خودکار همگام سازی می شود، بنابراین می توانید Hangout را روی دستگاهی آغاز کنید و آن را در دستگاهی دیگر ادامه دهید.
برای دسترسی به تمام ویژگی های Hangouts مانند تماس ویدیویی گروهی، اشتراک گذاری عکس و استفاده از Hangouts با حلقه های Google+‎، باید حساب کامل Google+‎ داشته باشید.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 0.730 مگابایت