دانلود StudioLine Photo Classic Plus 3.70.63.0 – نرم افزار آلبوم عکس,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود StudioLine Photo Classic Plus 3.70.63.0 – نرم افزار آلبوم عکس,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود StudioLine Photo Classic Plus 3.70.63.0 – نرم افزار آلبوم عکس

دانلود StudioLine Photo Classic Plus 3.70.63.0 – نرم افزار آلبوم عکس

دانلود StudioLine Photo Classic Plus 3.70.63.0 – نرم افزار آلبوم عکس

StudioLine Photo Classic Plus 3.70.63.0 برنامه ایجاد آلبوم عکس مجازی می باشد. این برنامه یکی از قوی ترین ها در زمینه مدیریت تصاویر و ایجاد آلبوم عکس شخصی برای کاربر می باشد. شما با این نرم افزار میتوانید برای هر عکس کلمات کلیدی تعریف کنید و در آینده که به دنبال عکسی خاص می گردید به راحتی آن را از میان تعداد زیاد عکس دیگر پیدا کنید.  نرم افزار StudioLine Photo Classic Plus یک برنامه قدرتمند با رابط کاربری بسیار آسان است که برای مدیریت آسان بر گالری‌های بزرگ تصاویر و ویرایش آنها یک گزینه بسیار مناسب است. این مجموعه تصاویر میتواند از هر فرمتی تشکیل شده باشد. تصاویر مورد نظر نیز میتواند دارای هر یک از قالب‌های شناخته شده باشد.

ویرایش و آرشیو کردن تصاویر :
برنامه StudioLine Photo Classic 3 Plus دارای ابزارهای ویراستاری متفاوتی است که به شما امکان میدهد تا تصاویرتان را آنگونه که مایل هستید ویرایش کنید. تنها با چند کلیک ساده قادر خواهید بود تا تصاویرتان را ویرایش کرده و از آنها یک اسلایدشو بسازید. سپس قادر خواهید بود تا این فایل اسلایدشو را به عنوان یک مجموعه تصاویر بر روی وب قرار دهید، بر روی CD یا DVD رایت کنید و یا از طریق ایمیل برای دوستانتان ارسال کنید.
قابلیت دیگری که نرم افزار StudioLine Photo Classic 3 Plus در اختیار شما میگذارد امکان چاپ مستقیم تصاویرتان است. با بهره گیری از این قابلیت میتوانید تصاویرتان را با هر فرمتی که هستند و به هر اندازه ای که دوست دارید پرینت کنید. از آنها کارت ویزیت، کارت تبریک، تقویم‌های گوناگون و یا کاور CD بسازید.

ویژگی‌های نرم افزار StudioLine Photo Classic Plus :

با این نرم افزار قادر خواهید بود تا تصاویر شخصی تان را در آلبومی‌مشاهده کنید که نه تنها قابلیت جستجو از طریق زمان را دارد، قابلیت جستجو با کلمات کلیدی را دارد بلکه قابلیت جستجو از طریق موضوعات مختلف را دارد. بدیهی است که جستجو بین آلبوم‌ها هم امکان پذیر است.
دیگر ویژگی این نرم افزار ساخت فایل پشتیبان از آلبوم‌ها و تصاویر شماست تا جلوی هرگونه ریسک در جهت از بین رفتن تصاویرتان گرفته شود. این فایل پشتیبان میتواند در‌هارد دیسک دیگری ذخیره شده و یا بر روی CD و DVD رایت شود.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 76 مگابایت

راهنمای فایل

با استفاده از محتویات پوشه Keygen نرم افزار را فعال کنید.