دانلود Private Gallery – Sectos FULL 2.7 – نرم افزار مخفی کردن عکس اندروید,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Private Gallery – Sectos FULL 2.7 – نرم افزار مخفی کردن عکس اندروید,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

ANDROID

دانلود Private Gallery – Sectos FULL 2.7 – نرم افزار مخفی کردن عکس اندروید

دانلود Private Gallery – Sectos FULL 2.7 – نرم افزار مخفی کردن عکس اندروید

دانلود Private Gallery – Sectos FULL 2.7 – نرم افزار مخفی کردن عکس اندروید

Private Gallery – Sectos FULL 2.7 به سادگی عکس ها و ویدیوهایتان را از دیدگان سایرین مخفی و حفظ می کند. این نرم افزار که از محیط کاربری بسیار ساده اما کاربری بهره مند است می تواند کاری کند تا رازهای تان برای همیشه راز های شما باقی بمانند .
تمامی تصاویر و ویدیو ها در پوشه ای ایمن ذخیره شده که توسط سایر اپلیکیشن ها قادر رویت نخواهند بود . شما خواهید توانست تصاویرتان را ادر دسته بندی های مختلف گذاشته و هنگامی که فصد تماشای آنها را دارید به سادگی از محیط خود برنامه این کار برایتان فراهم خواهد بود . افزون بر این با قابلیت تهیه بک آپ خواهید توانست اطلاعات خود را بر روی اس دی کارت ذخیره نموده تا بتوانید بر روی دستگاهی دیگر از آنها استفاده کنید. از جمله ویژگی های بسیار جالب این نرم افزار امکان انتخاب پسورد جعلی برای نمایش دادن عکس های جعلی می باشد . در این صورت حتی اگر فردی احساس کند شما عکس هایی را مخفی نموده اید می توان با نمایش دادن نمونه های جعلی ذهنش را منحرف سازید .

ویژگی ها:

– رابط کاربری بسیار روان و ساده
– امکان رمز گذاری
– پنهان سازی عکس ها
– پنهان سازی ویدیو ها
– پنهان سازی عکس ها و ویدیو ها از فایل منجر ها
– قرار دادن تصویر در دسته بندی های
– نمایش تصاویر
– امکان زوم تصاویر
– نمایش ویدیو ها
– مرتب سازی بر اساس تصاویر و فیلم ها بر اساس طبقه بندی
– پشتیبان گیری برای انتقال به دستگاه های دیگر
– امکان ساخت رمز عبور های جعلی
– نسخه بدون تبلیغات

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 3 مگابایت
  • نسخه اندروید مورد نیاز: 2.3 به بالا