OnOne Perfect B&W Premium Edition 1.0 x86/x64 – پلاگین سیاه و سفید کردن عکس دیجیتال,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,OnOne Perfect B&W Premium Edition 1.0 x86/x64 – پلاگین سیاه و سفید کردن عکس دیجیتال,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

OnOne Perfect B&W Premium Edition 1.0 x86/x64 – پلاگین سیاه و سفید کردن عکس دیجیتال

OnOne Perfect B&W Premium Edition 1.0 x86/x64 – پلاگین سیاه و سفید کردن عکس دیجیتال

OnOne Perfect B&W Premium Edition 1.0 نرم‌ افزاری اختصاصی از شرکت OnOne برای سیاه و سفید کردن عکس های دیجیتال می باشد. این نرم افزار شامل 100 پریست آماده برای تبدیل عکس های رنگی به مونوکروم است که تماما در داخل کتابخانه این برنامه موجود می‌باشند. جالب اینجاست که نام گذاری برخی از این پریست ها بسیار عامیانه انجام شده و نام هایی مانند رمانتیک (Romantic) یا هوشمند (Elegant) دارند. بنابراین بهتر است خود شما به صورت سعی و خطا، با آزمایش کردن انواع پریست ها نحوه کارکرد آن ها را پیدا کنید. البته یک سری پریست های نام آشنا مانند سیاه و سفیدها با تنالیته رنگی (Sepia و Selenium) نیز در این کتابخانه دیده می‌شوند.
یکی از نکات مهم در این نرم افزار امکان دیدن پیش نمایش زنده (بدون نیاز به اجرای مستقیم هر یک از پریست ها) و داشتن قلم مویی برای افزایش تیرگی و روشنی (Dodging-Burning) است. ضمنا در انتها می توانید از برخی ویرایش های جانبی مانند افزودن هاله تیرگی دور عکس، دانه های گرین، و همچنین‌ انواع قاب های آماده نیز استفاده کنید. پلاگین Perfect B&W علاوه بر فتوشاپ می تواند با برنامه های Photoshop Elements، Lightroom و Aperture نیز کار کند.

 

راهنمای نصب:
با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

 

توجه: این نرم افزار برای ویندوزهای ویستا، 7 و 8 نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی می باشد.

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 251 مگابایت