Data Copy Manager 2.0.0 – نرم افزار کپی و انتقال اطلاعات با حفظ تاریخ و زمان,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,Data Copy Manager 2.0.0 – نرم افزار کپی و انتقال اطلاعات با حفظ تاریخ و زمان,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

Data Copy Manager 2.0.0 – نرم افزار کپی و انتقال اطلاعات با حفظ تاریخ و زمان

Data Copy Manager 2.0.0 – نرم افزار کپی و انتقال اطلاعات با حفظ تاریخ و زمان

نرم افزار Data Copy Manager 2.0.0 ابزاری برای کپی و انتقال فایل ها و پوشه ها با حفظ تاریخ و زمان ثبت شده آن می باشد. این نرم افزار برای انتقال اطلاعات از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر با همان زمان و یا سفارشی کردن تنظیمات تاریخ و زمان فایل بسیار مفید است. این نرم افزار یکی از قوی ترین و در عین حال ساده ترین برنامه های برای انتقال اطلاعات در زمان حاضر می باشد.
یکی از بزرگترین مزایای استفاده از این ابزار این است که به شما در انتقال داده ها در شبکه اطلاعات کمک می کند. این نرم افزار به کاربران اجازه می دهد تا تاریخ و زمان انتقال اطلاعات را انتخاب و تعیین کنند. این ابزار انتقال اطلاعات، به عنوان یکی از مفید ترین ابزار ها برای انتقال و کپی کردن داده ها از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر در ادارات، نهادها، و سازمان های مختلف که در آن کامپیوتر ها در یک شبکه به هم متصل شده است، پدید آمده است. استفاده از این ابزار را می توان به خوبی درک کرد. زیرا یکی از ابزارهای ضروری مدیریت فایل در ادارات امروزی می باشد.
این نرم افزار به کاربران اجازه می دهد تا با حفظ زمان و تاریخ فایل ها و پوشه ها، از آن ها خروجی بگیرند. این برنامه ویژگی های متعدد و پیشرفته ای از انتقال اطلاعات از یک رسانه ذخیره سازی در ساده ترین شیوه ممکن را ارائه می دهد. یکی از بهترین ویژگی های این نرم افزار این است که امکان پردازش مقدار زیادی از فایل ها و پوشه ها تنها با یک کلیک ماوس را فراهم می سازد. همچنین این ابزار پیشرفته انتقال داده از طریق ویژگی های مختلف پیشرفته خود قادر به پردازش تمام دایرکتوری ها و زیر دایرکتوری ها می باشد. این ویژگی ها Data Copy Manager را به یکی از مهم ترین ابزار های مدیریت فایل در سالهای اخیر تبدیل کرده است. بدون اغراق باید گفت که این نرم افزار برای اداراتی که نیاز به انتقال مکرر اطلاعات دارند بسیار مورد نیاز است. این نرم افزار دارای رابط کاربری بصری و کاربرپسند می باشد.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Data Copy Manager:
– دارای گزینه های حفظ تاریخ و زمان اطلاعات برای فایل های منتقل شده از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر
– امکان سفارشی و مهر و موم کردن زمان و تاریخ اطلاعات کپی شده یا منتقل شده
– دارای ویژگی های پیشرفته برای انتقال و کپی اطلاعات از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر در ادارات و سازمان های متصل شده از طریق شبکه
– انتقال سریع، صاف و آسان اطلاعات
– دارای توانایی منحصر به فرد برای مدیریت خروجی های داده ها
– انتقال بسیاری از فایل ها و پوشه ها از طریق یک کلیک ماوس
– امکان انتقال به چندین پوشه و زیر دایرکتوری ها در یک مرحله
– دارای گزارش خطا پیشرفته
– امکان نمایش نتایج حاصل از انتقال و کپی کردن داده ها
– رابط کاربری کاربر پسند
– مدیریت انواع اطلاعات
– پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز 8
– و …
توضیحات:
برای استفاده از این نرم افزار نیاز به نصب .NET Framework 2.0 در ویندوز خود دارید.

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 3.58 مگابایت