دانلود Nero Video 16.0.01500 – نرم افزار ویرایش ویدئو و ساخت دیسک های بلوری دی وی دی,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Nero Video 16.0.01500 – نرم افزار ویرایش ویدئو و ساخت دیسک های بلوری دی وی دی,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود Nero Video 16.0.01500 – نرم افزار ویرایش ویدئو و ساخت دیسک های بلوری دی وی دی

دانلود Nero Video 16.0.01500 – نرم افزار ویرایش ویدئو و ساخت دیسک های بلوری دی وی دی

دانلود Nero Video 16.0.01500 – نرم افزار ویرایش ویدئو و ساخت دیسک های بلوری دی وی دی

Nero Video 16.0.01500 نرم افزاری با قابلیت های آسان و پیشرفته ویرایش ویدئو، قالب های افکت کشیدن و رها کردن تصویر در تصویر، ویرایش چند قطعه، پوشش های قابل تنظیم و افکت های با کنترل کامل برای تبدیل ویدئوهای شما به فیلم های فوق العاده می باشد. توسط این نرم افزار می توانید بر روی ویرایش تصویر، قالب بندی، قرار دادن فایل های صوتی همزمان و کنترل کامل روی فریم ها تسلط کامل داشته باشید و فیلم های خود را حرفه ای کنید. شما می توانید ویدئوهای خود را از دوربین، گوشی های هوشمند و دوربین فیلمبرداری جهت پخش و یا ویرایش به کامپیوترتان وارد کنید. همچنین می توانید ویدئوها و موزیک های خود را به فرمت دلخواه خود تبدیل و یا ارائه های Microsoft PowerPoint را به DVD یا پخش AVCHD TV وارد و تبدیل کنید. شما می توانید با یک کلیک، فایل های عکس، ویدئو یا موسیقی خود را به پروژه هایتان اضافه نمایید.
با جستجوگر چند رسانه ای موجود در نرم افزار Nero Video که با نرم افزار اصلی آمیخته شده می توانید به یک آرشیو بزرگ از موزیک ها، عکس ها و فیلم های برتر دنیا دسترسی داشته باشید. با استفاده از Switch نرم افزار ، میتوانید Nero را از حالت حرفه ای به مبتدی (ساده) و بالعکس تبدیل کنید. این قابلیت برای کسانی که آشنایی زیادی با ویندوز و کامپیوتر ندارند بسیار مفید است. در این نسخه از Nero افکت بسیار ویژه ای به نام PIP یا تصویر در تصویر به کار رفته است که با استفاده از آن می توان بدون هیچ گونه آموزش قبلی فیلم های حرفه طراحی نمود. این نرم افزار بهترین ابزارها را برای ویرایش فایل های ویدئویی در اختیار شما قرار می دهد.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

اطلاعات دانلود

  • حجم: 956 مگابایت