نرم افزار کتابخانه و مدیریت آیکون IconCool Manager 6.20.121120,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,نرم افزار کتابخانه و مدیریت آیکون IconCool Manager 6.20.121120,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

نرم افزار کتابخانه و مدیریت آیکون IconCool Manager 6.20.121120

نرم افزار کتابخانه و مدیریت آیکون IconCool Manager 6.20.121120

IconCool Manager 6.20.121120 یک نرم افزار قدرتمند و ایده آل برای مدیریت، نگهداری، ویرایش، استخراج، تبدیل، افزایش سایز و کنتراست آیکون ها می باشد. این نرم افزار دارای یک کتابخانه شامل صدها آیکون و نمونه کار می باشد که به صورت دسته بندی شده و سازمان یافته در اختیار شما قرار می گیرد. این نرم افزار قادر است تا به راحتی از آیکون ها در فرمت های CUR, GIF, JPG, PNG, WBMP, EMF, TGA, WMF, TIF و ICL خروجی بگیرد.
مدیریت آیکون های ویستا، مدیریت و دسته بندی آیکون ها، ساخت کتابخانه های آیکون، جستجوی آیکون ها با کلمات کلیدی، قابلیت کامل استخراج آیکون، نمایش و استخراج انواع آیکون از درون هر فایل و ذخیره آن، تبدیل آیکون ها به سایر فرمت های گرافیکی و … از دیگر امکانات این نرم افزار می باشد. IconCool Manager همچنین قادر به باز کردن فرمت های BMP, DIB, EMF, GIF, ICB, ICO, JPG, JPEG, PBM, PCD, PCX, PGM, PNG, PPM, PSD, PSP, RLE, SGI, TGA, TIF, TIFF, VDA, VST, WBMP و WMF و ذخیره تصاویر در فرمت های ICO, CUR, ICL, BMP, GIF, JPG, PNG و WBMP می باشد. از دیگر امکانات این نرم افزار قابلیت عکس برداری از صفحه نمایش می باشد که می توانید از محیط دسکتاپ یا نرم افزارها عکس بگیرید و آن را ذخیره کنید. این نرم افزار همچنین دارای یک دایرکتوری بزرگ از وب سایت های آیکون است که امکان حذف، ویرایش و یا اضافه کردن وب سایت های جدید به این دایرکتوری عظیم وجود دارد.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار IconCool Manager:
– مدیریت، نگهداری، ویرایش، استخراج، تبدیل، افزایش سایز و کنتراست آیکون ها
– ساخت آیکون
– دارای کتابخانه شامل صدها آیکون و نمونه کار
– امکان خروجی گرفتن آیکون ها در فرمت های CUR, GIF, JPG, PNG, WBMP, EMF, TGA, WMF, TIF و ICL
– مدیریت و دسته بندی آیکون ها
– ساخت کتابخانه های آیکون
– جستجوی آیکون ها با کلمات کلیدی
– مدیریت آیکون های ویستا
– نمایش و استخراج انواع آیکون از درون هر فایل و ذخیره آن
– تبدیل آیکون ها به سایر فرمت های گرافیکی
– عکس برداری از صفحه نمایش
– دارای یک دایرکتوری بزرگ از وب سایت های آیکون
– پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز
– و …

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 10.39 مگابایت