دانلود Chrome Inspector – آموزش Inspector مرورگر Chrome و استفاده از آن در طراحی وب,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Chrome Inspector – آموزش Inspector مرورگر Chrome و استفاده از آن در طراحی وب,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود Chrome Inspector – آموزش Inspector مرورگر Chrome و استفاده از آن در طراحی وب

دانلود Chrome Inspector – آموزش Inspector مرورگر Chrome و استفاده از آن در طراحی وب

ابزارهای inspector یکی از ابزارهای بسیار مفید برای طراحان وب می باشد که اکنون به بخشی جدایی ناپذیر از پروسه طراحی تبدیل شده است. این ابزار اولین بار به عنوان افزونه برای مرورگر فایرفاکس و با نام firebug منتشر شد و سپس توسط تمامی مرورگرها، افزونه های مشابهی منتشر شد. اکنون به نظر می رسد بدون استفاده از این ابزارها، طراحی وب کاری مشکل و گاها غیر ممکن به نظر می رسد.
شما در این مجموعه فیلم نخست با مفهوم Inspector آشنا می شوید. سپس ابزارهای موجود برای مرورگرهای مختلف را می شناسید. بعد از آن به سراغ اینسپکتور مرورگر کروم می رویم و تمامی قسمت هایی را که یک طراحی وب (چه مبتدی و چه حرفه ای) به آن نیاز دارد را تک به تک بررسی می کنیم.
در دوره آموزشی chrome inspecto شما با تمامی قابلیت ها و امکانات این ابزار که همراه با مرورگر کروم ارائه می شود، آشنا خواهید شد و می توانید به عنوان یک طراح وب از آن ها استفاده کنید.

 

عناوین آموزشی:
– آشنایی با محیط برنامه
– آشنایی با تب elements
– توصیف پنل style
– توصیف ابزارهای بالای پنل style
– تغییر مقدار دستورات CSS در پنل style
– تفاوت Element style با دستورات CSS عادی
– توصیف پنل Computed Style
– توصیف پنل Metrics
– توصیف تب Resources
– توصیف تب Network
– و …

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 157 مگابایت | زبان: فارسی | مدرس: امیر عباس عبدالعلی | زمان آموزش: 1 ساعت و 30 دقیقه