دانلود ZoneAlarm Free Firewall 11.0.000.020 – نرم افزار دیوار آتش قدرتمند و رایگان,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود ZoneAlarm Free Firewall 11.0.000.020 – نرم افزار دیوار آتش قدرتمند و رایگان,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود ZoneAlarm Free Firewall 11.0.000.020 – نرم افزار دیوار آتش قدرتمند و رایگان

دانلود ZoneAlarm Free Firewall 11.0.000.020 – نرم افزار دیوار آتش قدرتمند و رایگان

ZoneAlarm Free Firewall 11.0.000.020 یکی از قدیمی ترین نرم افزارهای دیوار آتش و نسخه رایگان آن یکی از بهترین نرم افزارهای کاملا Free جهت عملکرد مکمل آنتی ویروس و حفاظت کامپیوترهای شخصی می باشد. این نرم افزار، محافظت رایگان در مقابل هکرها و نرم افزارهای جاسوسی را در اختیار شما قرار می دهد. این نرم افزار امنیتی موثر و آرام، سرعت سیستم شما را کاهش نمی دهد. ZoneAlarm یک نرم افزار کاملا رایگان حفاظتی بوده و صرفا به عنوان فایروال یا دیوار آتش شناخته می گردید. اما موفقیت های بسیار درخشان آن سبب گردید در اندک زمانی تیم توسعه نرم افزار که شاید در آن هنگام تنها به عنوان یک تیم آماتور شناخته می گردید، با بنیان موسسه ZoneAlarm و گسترش محصولات خود به نسخه های آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی، محصولات تجاری خود وارد بازار رقابت فشرده محصولات امنیتی نمایند.
البته نسخه رایگان دیوار آتش همچنان در لیست محصولات ZoneAlarm قرار داشت ولی تا یکی دو سال گذشته مورد توجه جدی مدیران موسسه قرار نداشت و تنها محدود گردیده بود به یک نرم افزار بسیار کم حجم (حدود یک مگابایت) که تنها میتوانست IP کاربران را در شبکه محو نماید. خوشبختانه در یک سال گذشته رقابت شدید بین محصولات امنیتی و وجود محصولات رایگان از رقیبان قدرتمندی چون Comodo Firewall و Outpost Firewall سبب گردید ZoneAlarm نیز با یک تجدید نظر اساسی در نسخه Free خود آن را سطح مطلوبی از نظر رقابت با سایر محصولات مشابه قرار دهد. نصب این برنامه سریع و آسان است و محیط آن دارای رابط کاربری ساده و کاربرپسند می باشد.

 

دانلود Firewall – حجم: 107 مگابایت (رایگان)
دانلود Antivirus + Firewall – حجم: 267 مگابایت (رایگان)
رمز فایل: www.melidl.com

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود