دانلود Aiseesoft Audio Converter 6.5.8 – نرم افزار تبدیل فایل های صوتی,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Aiseesoft Audio Converter 6.5.8 – نرم افزار تبدیل فایل های صوتی,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود Aiseesoft Audio Converter 6.5.8 – نرم افزار تبدیل فایل های صوتی

دانلود Aiseesoft Audio Converter 6.5.8 – نرم افزار تبدیل فایل های صوتی

دانلود Aiseesoft Audio Converter 6.5.8 – نرم افزار تبدیل فایل های صوتی

Aiseesoft Audio Converter 6.5.8 ابزاری برای تبدیل آسان فایل های صوتی است که می تواند به شما در تبدیل بین تمامی فرمت های محبوب صوتی از جمله AAC, AC3, AIFF, AU, FLAC, MP3, M4A, OGG, WAV, WMA و … کمک کند. این مبدل صوتی حرفه ای همچنین قادر به استخراج صدا از فایل های ویدئویی نظیر MPEG, MOV, MP4, M4V, RM, WMV, ASF, MKV, TS, MPV, AVI, 3GP, FLV و … می باشد.
Aiseesoft Audio Converter همچنین یک اتصال دهنده و جدا کننده حرفه ای است که می تواند چندین فایل صوتی را ادغام و به یک فایل تبدیل و نیز فایل صوتی را به چند قطعه تقسیم کند. این مبدل فایل صوتی سرعت تبدیل فوق العاده بالا، کیفیت عالی صدا، و تبدیل با فشرده سازی lossless را برای شما فراهم می کند. در ادامه با ملی دانلود همراه باشید.

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 35 مگابایت

راهنمای فایل

فایل موجود در پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.